آزمون: آقای گلی من تلاش همه بازیکنان زنیت بود، دلتنگ بازی در تیم ملی ام، قهرمانی پرسپولیس را تبریک می گویم

به گزارش مجله پزشکی، سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت روسیه پس از قهرمانی با تیم باشگاهی اش و بازگشت به ایران گفت: دلم برای بازی در تیم ملی ایران تنگ شده است.

آزمون: آقای گلی من تلاش همه بازیکنان زنیت بود، دلتنگ بازی در تیم ملی ام، قهرمانی پرسپولیس را تبریک می گویم

به گزارش خبرنگاران، سردار آزمون، مهاجم تیم فوتبال زنیت روسیه پس از بازگشت به ایران در مورد آقای گلی در لیگ روسیه و قهرمانی با تیم زنیت گفت: خدا را شکر این موفقیت زحمات تمام هم تیمی هایم در تیم زنیت، کادر فنی و تدارکات بود که به من کمک کردند. چه از نظر روحی و چه از نظر بازی کردن تا به این عنوان دست یابم. خدا را شکر می کنم که به این موفقیت رسیدم و امیدوارم که سال بعد اول برای تیم زنیت مثمرثمر باشم و سپس با این تیم عنوان قهرمانی را دوباره کسب کنم.

وی در پاسح به سوالی مبنی بر اینکه در این فصل ارزشمندترین گل خود را در کدام بازی برای زنیت به ثمر رساندی گفت: هر گلی که زدم برای من با ارزش بود. فرقی ندارد، چون من هر گلی می زنم زحمات و تمام تلاشم در طول تمرینات است و مزد زحماتم را می گیریم. با تمریناتی که انجام دادم و زحماتی که کشیدم، به نظرم همه گل هایم برای خودم با ارزش بود.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت در به پاسخ سوال دیگری مبنی بر اینکه کدام گل بیشتر به دلت نشست گفت: همه گل ها لذت بخش است، اگر شما هم بازیکن بودید و گل می زدید به شما هم می چسبید.

آزمون درباره پیشنهاداتش برای فصل آینده خاطرنشان کرد: هنوز چیزی در مورد این نمی دانم و هر پیشنهادی هم باشد باشگاه در مورد این پیشنهادات پاسخگو خواهد بود.

وی در مورد جایزه آقای گلی خود در لیگ روسیه شرح داد: هنوز چیزی به من نداده اند و هر موقع آماده شد، جایزه هم خواهند داد. فکر می کنم فصل آینده این جایزه به دست من برسد.

مهاجم ایرانی تیم زنیت در باره اینکه آیا لیگ ایران را دنبال می کردید یا نه، گفت: حقیقتش را بخواهید، نه. چون فرصت کافی نداشتم و درگیر مسابقات تیم خودم در روسیه بودم، اما اطلاع دارم که تیم پرسپولیس قهرمان شد.

وی درباره اینکه چه نظری درباره قهرمانی پرسپولیس دارد، گفت: نظری ندارم و به همه آنها تبریک می گویم. فکر می کنم این موضوع به من ربطی ندارد، چون من بازیکن تیم زنیت هستم. با توجه به اینکه ما هر سه روز یک بار بازی داشتیم، پیگیر نتایج لیگ ایران بودم، اما چون فرصت کافی نداشتم، نمی توانستم همه بازیها را ببینم.

آزمون درباره تیم ملی ایران خاطر نشان کرد: در مورد تیم ملی منتظر اعلام برنامه ها هستم تا ببینم برنامه ریزی به چه صورتی خواهد بود. خیلی دلم برای بازی تیم ملی تنگ شده و هر چه زودتر آرزو می کنم بازی های تیم ملی شروع شود و بهترین عملکرد را داشته باشیم تا به جام جهانی صعود کنیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد اینکه چطور با ویروس کرونا در کشور روسیه کنار آمد شرح داد: برای بازیکنانی که لژیونر و از خانوادشان دور هستند، خیلی سخت بود. چون به مدت سه ماه قرنطیه بودیم و از خانه نمی توانستیم بیرون بیاییم، اما در هر صورت همه آن روزها گذشت. ما باید حرفه ای عمل می کردیم و چیزی که باشگاه از ما می خواست باید انجام می دادیم.

آزمون درباره اینکه در اینستاگرام نوشته بود، از شرایط سفید به شرایط قرمز می رود گفت: خیلی استرس دارم، استرس نه از اینکه اصلاً خدای نکرده من کاری کنم یا جای بروم که هم وطن خود را آلوده کنم. من سعی می کنم از فردا بیشتر پیش خانواده ام باشم و مدام کنار آنها لذت ببرم تا جای نروم و در آخر از همه عزیزان به خصوص همشهری های خودم در استان گلستان که در این استان هم شرایط قرمز است، درخواست دارم اول اینکه ماسک فراموش نشود و دوم ویروس کرونا را جدی بگیرند تا ان شالله همه چیز به حالت عادی بازشود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 630

به "آزمون: آقای گلی من تلاش همه بازیکنان زنیت بود، دلتنگ بازی در تیم ملی ام، قهرمانی پرسپولیس را تبریک می گویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون: آقای گلی من تلاش همه بازیکنان زنیت بود، دلتنگ بازی در تیم ملی ام، قهرمانی پرسپولیس را تبریک می گویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید