اجازه نمی دهیم صادرات گرفتار مسائل گردد

به گزارش مجله پزشکی، وزیر صمت با تاکید بر رصد روزانه برنامه های صادراتی گفت: اجازه نمی دهیم صادرکنندگان با مشکل روبرو شوند و در این راستا سازمان توسعه تجارت موظف است مسائل را حل و فصل کند.

اجازه نمی دهیم صادرات گرفتار مسائل گردد

به گزارش گروه مالی مجله پزشکی به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی در جلسه قرار گاه رونق فراوری گفت: مسائل مالی کشور فقط به تحریم ها مربوط نیست، به ساختار مالی کشور باز می گردد.

وی با بیان اینکه باید از فرصت به وجود آمده بر اثر تحریم ها استفاده بهینه گردد، توضیح داد: باید صادرات به کشور های هدف صادراتی به خصوص 15 کشور همسایه جدی گرفته گردد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه اضافه نمود: سازمان توسعه تجارت، باید هر روز مسائل صادراتی را رصد کند و اجازه ندهد که صادرنمایندگان مسئله ای داشته باشند.

رحمانی در بخش دیگری از این جلسه در مورد تنظیم بازار شب عید و تأمین مایحتاج مردم در ایام خاتمهی سال اضافه نمود: سازمان حمایت مصرف نمایندگان و فراوری نمایندگان و همچنین معاونت بازرگانی داخلی وزارتخانه باید برای تنظیم بازار ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان برنامه ریزی دقیقی داشته باشند.

وی اضافه نمود: باید به کنترل بازار توجه بیشتری گردد و اجازه کمبود کالا و مایحتاج مردم داده نگردد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین در ادامه سخنان خود در مورد برنامه های ساخت داخل، بیان نمود: ساخت داخل تا خاتمه سال به رقم 1.5 میلیارد دلار می رسد و اعضای قرارگاه رونق فراوری نیز در این حوزه یاری نمایند و برنامه ها را به صورت جدی پیگیری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 177

به "اجازه نمی دهیم صادرات گرفتار مسائل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجازه نمی دهیم صادرات گرفتار مسائل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید