استعفا پشت استعفا؛ مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره تراکتور رفتند!

به گزارش مجله پزشکی، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز استعفاء دادند.

استعفا پشت استعفا؛ مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره تراکتور رفتند!

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت تراکت ریسو از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سجاد سیاح بعد از اخراج محمد علیپور دوم آذرماه 99 مدیرعامل باشگاه تراکتور شد. سیاح بعد از 6 ماه استعفا کرد تا عمر مدیریت تراکتوری ها همچنان کوتاه باشد.

عباس الیاسی رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتور گفت؛ مدیرعامل و چند عضو هیأت مدیره این باشگاه از سمت خود استعفاء دادند. الیاسی در این خصوص گفت: این نفرات به عنوان تیم مالی وارد بدنه باشگاه شده بودند که پس از ناتوانی در اجرای برنامه ها، استعفا دادند و طی روزهای آینده اعضای جدید هیأت مدیره و مدیرعامل معرفی می شوند.

رییس هیات مدیره باشگاه تراکتور گفت: اعتراض اخیر تعدادی از بازیکنان نمک نشناسی است. همچنین عباس الیاسی گفت: باشگاه تراکتور به تعهدات خود در قبال قرارداد بازیکنان عمل کرده است.

به گفته رسانه رسمی باشگاه تراکتور، عباس الیاسی در واکنش به اعتراض بازیکنان و انتشار استوری مشترک در فضای مجازی، بیان داشت: باشگاه تراکتور به تمامی تعهدات خود درخصوص قرارداد بازیکنان عمل کرده و اقداماتی از این نظیر از طرف بعضی افراد خارج از باشگاه و با هدف ایجاد حاشیه و کمرنگ کردن دستاوردها و موفقیت های اخیر اجرا شده است.

رییس هیات مدیره باشگاه تراکتور در ادامه اظهار داشت: میانگین پرداختی به بازیکنان بین 60 الی 70 درصد است، این درحالی است که تیم تهرانی صدرنشین لیگ برتر، اخیراً میزان پرداختی خود را به 40 درصد رسانده است.

الیاسی با تاکید بر اینکه باشگاه قاطعانه با این اقدام بازیکنان برخورد خواهد نمود، اضافه نمود: این باشگاه با سرمایه و اعتبار بخش خصوصی در عرصه ملی و بین المللی آبروداری کرده و اجازه نمی دهیم که عده ای که با تحریک بعضی افراد بیرونی برای تیم حاشیه درست می نمایند، با احساسات میلیون ها طرفدار بازی نمایند و قطعا کمیته انضباطی باشگاه در اسرع وقت نسبت به آنالیز موضوع و صدور احکام جریمه ای اقدام خواهد نمود.

عباس الیاسی در ادامه اظهاراتش اظهار داشت: همانگونه بارها اعلام کرده ایم هیچ اسمی بزرگتر از تراکتور نیست و آقایان باید خجالت زده باشند که مالک باشگاه در چنین شرایط مالی به تعهدات خود پایبند بوده و حتی با درخواست افزایش مبلغ قرارداد چندین بازیکن که قرارداد بلند مدت داشتند، موافقت کرده و حالا به جای قدردانی، اعتراض کرده و تیم را به حاشیه می برند.

وی اضافه نمود: مالک باشگاه می توانست براساس قانون و طبق قرارداد تا سرانجام مدت قرارداد سه، چهار ساله این بازیکنان، همان مبالغ توافق شده اولیه را پرداخت کند امّا برای بالا بردن روحیه و انگیزه بازیکنان، با افزایش چند برابری مبلغ قراردادشان موافقت کرد و آقایان اینگونه جواب محبت ایشان را دادند، این اقدام مصداق شاخص نمک نشناسی است.

عباس الیاسی همچنین از استعفای مدیر عامل و چند عضو هیات مدیره باشگاه اطلاع داد و بیان داشت: این نفرات به عنوان تیم مالی وارد بدنه باشگاه شده بودند که پس از ناتوانی در اجرای برنامه ها، استعفا دادند و طی روزهای آینده اعضای جدید هیات مدیره و مدیرعامل معرفی می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 خرداد 1400 بروزرسانی: 3 خرداد 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1036

به "استعفا پشت استعفا؛ مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره تراکتور رفتند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعفا پشت استعفا؛ مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره تراکتور رفتند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید