الحشد الشعبی هشت تن از خطرناک ترین تروریست ها را دستگیر کرد

به گزارش مجله پزشکی، عضو ارشد الحشد الشعبی اطلاع داد که نیرو های این سازمان هشت نفر از خطرناک ترین تروریست های استان صلاح الدین را دستگیر نموده اند.

الحشد الشعبی هشت تن از خطرناک ترین تروریست ها را دستگیر کرد

به گزارش گروه بین الملل مجله پزشکی، صادق الحسینی از اعضای ارشد الحشد الشعبی از دستگیری هشت تن از خطرناک ترین تروریست های استان صلاح الدین در شمال عراق اطلاع داد.

صادق الحسینی در تبادل نظر با پایگاه خبری المعلومه، گفت که بعضی گروه های رزمی الحشد الشعبی در یک عملیات ناگهانی با انتقال از استان دیالی به عمق المطیبیجه در مرز های صلاح الدین پیروز شدند با همکاری پلیس این استان هشت تن از تروریست هایی را دستگیر نمایند که در فهرست دادگاه عراق جزو خطرناک ترین تروریست ها بودند.

الحسینی در ادامه شرح داد که این عملیات به علت اینکه در مناطق بسیار صعب العبور انجام شد بسیار خطرناک بود بطوریکه در بعضی جاده ها بمب کار گذاشته شده بود.

عضو ارشد الحشد الشعبی با اشاره به اینکه در این عملیات هیچ یک از اعضای الحشد آسیبی ندیده، در مورد تروریست ها گفت که آن ها افرادی بسیار خطرناک هستند و در زنجیره ای از جنایت ها دست داشتند.

منطقه المطیبیجه به علت فعالیت زیاد عناصر سازمان تروریستی داعش، جزو خطرناک ترین مناطق منطقه حد فاصل میان استان های دیالی و صلاح الدین در عراق است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 497

به "الحشد الشعبی هشت تن از خطرناک ترین تروریست ها را دستگیر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الحشد الشعبی هشت تن از خطرناک ترین تروریست ها را دستگیر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید