اپرا وینفری 10 میلیون دلار برای مقابله با کرونا اهدا کرد

به گزارش مجله پزشکی، اپرا وینفری به تلاش های مقابله با ویروس کرونا 10 میلیون دلار اهدا می کند. این شخصیت برجسته تلویزیونی روز پنجشنبه با ارسال توییتی اظهار داشت: در طی این بیماری عالم گیری من در کل 10 میلیون دلار را برای کمک به آمریکایی ها در شهر های سراسر کشور و مناطقی که خود در آن ها بزرگ شدم، اهدا می کنم.

اپرا وینفری 10 میلیون دلار برای مقابله با کرونا اهدا کرد

به گزارش ایلنا به نقل از برترین ها، اپرا وینفری می گوید صندوق غذای آمریکا راهی تاثیرگذار برای ایجاد تغییر در زندگی همسایگان مان و افراد محتاج است.

بخشی از این یاری 10 میلیون دلاری شامل هدیه ای 1 میلیون دلاری به طرحی است که توسط لئوناردو دی کاپریو، لارن پاول جابز، اپل و بنیاد فورد هدایت شده و صندوق غذای آمریکا (Americas Food Fund) نام دارد.

خانم وینفری نوشت: معتقدم صندوق غذای آمریکا راهی تاثیرگذار برای ایجاد تغییر در زندگی همسایگان مان و افراد محتاج است و به همین خاطر با یاری 1 میلیون دلاری به آنها من هم به یاری کسانی می شتابم که ممکن است غذای شب خود را نداشته باشند.

همان روز پنجشنبه از صندوق غذای آمریکا نیز پرده برداری شد. آقای دی کاپریو با به اشتراک گذاشتن لینکی برای جمع آوری یاری های مالی در سایت گو فاند می (Go Fund Me) از اقدامات سازمان های آشپزخانه مرکزی دنیا و غذا دادن به آمریکا برای تعهد مثال زدنی آنها در فراهم آوردن مواد غذایی برای آسیب پذیر ترین اقشار محتاج قدردانی کرد.

آشپزخانه مرکزی دنیا و غذا دادن به آمریکا دو سازمان اولی هستند که عایدات حاصل از صندوق غذای آمریکا را دریافت خواهند کرد.

آقای دی کاپریو و خانم جابز مشترکا 5 میلیون دلار اهدا کردند و اپل نیز یاری 5 میلیون دلاری دیگری به این صندوق اهدا کرد.

بنیاد فورد هم 1 میلیون دلار به صندوق اهدا کرده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 324

به "اپرا وینفری 10 میلیون دلار برای مقابله با کرونا اهدا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپرا وینفری 10 میلیون دلار برای مقابله با کرونا اهدا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید