بازگشت 23 نفر دیگر به چرخه انتخابات مجلس در استان زنجان

به گزارش مجله پزشکی، خبرنگاران/زنجان رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان استان زنجان با بیان اینکه بعد از آنالیز شکایات کاندیداهای انتخابات مجلس در استان، صلاحیت 23 نفر دیگر نیز تایید شد، گفت: کسانی که در این مرحله رد صلاحیت شده اند می توانند شکایت خود را اعلام نمایند.

بازگشت 23 نفر دیگر به چرخه انتخابات مجلس در استان زنجان

حسین میرزاپور در گفت وگو با مجله پزشکی، اظهار کرد: بعد از آنالیز شکایات افراد رد صلاحیت شده، صلاحیت 115 نفر در استان زنجان برای حضور در رقابت انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تایید شده است و انتظار داریم کسانی که در این مرحله رد صلاحیت شده اند از امروز 12 بهمن ماه شکایات خود را به مدت دو روز به دفتر نظارت استان واقع در مجتمع ادارات اعلام نمایند.

وی تصریح کرد: شورای نگهبان 7 روز فرصت دارد تا به شکایات واصله رسیدگی و نتیجه را به افراد اعلام کند و اعلام قطعی تایید صلاحیت ها 22 بهمن ماه خواهد بود و از کاندیداها انتظار داریم با توجه به قوانین در مدت باقی مانده تا زمان رسمی تبلیغات از تبلیغ خودداری نمایند.

این مسئول با بیان اینکه در این دوره از انتخابات از استان زنجان 231 نفر ثبت نام نموده بودند، اضافه کرد: 15 نفر از این افراد تا به امروز انصراف خود را از حضور در انتخابات اعلام نموده اند و 101 نفر نیز رد صلاحیت شده اند. همچنین 115 نفر فعلا در گردونه انتخابات باقی مانده اند.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان استان زنجان ادامه داد: از حوزه انتخابی زنجان و طارم علیا، 137 نفر ثبت نام نموده بودند که 10 نفر انصراف داده و 69 نفر تایید صلاحیت شده اند.

میرزایی توضیح داد: همچنین در حوزه انتخابیه خدابند 40 نفر ثبت نام نموده اند که 4 نفر انصراف و 16 نفر تایید صلاحیت شده اند. گفتنی است از حوزه انتخابیه ماه نشان و ایجرود 24 نفر ثبت نام نموده بودند که 11 نفر تایید صلاحیت شده اند و در حوزه انتخابیه ابهر، خرم دره و سلطانیه نیز 30 نفر ثبت نام نموده بودند که 19 نفر تایید صلاحیت شده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 191

به "بازگشت 23 نفر دیگر به چرخه انتخابات مجلس در استان زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت 23 نفر دیگر به چرخه انتخابات مجلس در استان زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید