برومند: پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس موضع گیری ها را تمام نمایند، فریبا می تواند دروازه بان خوبی گردد!

به گزارش مجله پزشکی، دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: بهتر است پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس ماجراهای اخیر را تمام نمایند.

برومند: پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس موضع گیری ها را تمام نمایند، فریبا می تواند دروازه بان خوبی گردد!

پرویز برومند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره بحث ادامه یا تعطیلی مسابقات لیگ برتر فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا، گفت: اگر بازی های لیگ ادامه پیدا کند، بهتر است چون همه تیم ها به حق شان می رسند. تنها بازی های لیگ بیستم باقی می ماند که با این شرایط شروع مسابقات عقب تر می افتد.

وی اضافه کرد: اگر فکر می نمایند که نمی توانند با شرایط فعلی لیگ را برگزار نمایند، فیفا و مقررات آن وجود دارد تا به این موضوع رسیدگی کند. شیوع ویروس کرونا اتفاقی است که در همه جای جهان افتاده و کاری نمی توان انجام داد.

دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد موضع گیری اخیر پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس علیه یکدیگر توضیح داد: صحبت های پیشکسوتان برای گذشته است و دیگر نباید ادامه پیدا کند. استقلال و پرسپولیس محبوب ترین تیم های ایرانی هستند و اتحاد پیشکسوتان به سود این دو تیم خواهد شد. بهتر است پیشکسوتان این قائله را تمام نمایند .

برومند درباره نقش بهتاش فریبا در سریال پایتخت 6 به عنوان دروازه بان نساجی گفت: این سریال به نسبت گذشته کمی ضعیف بود. در پایتخت 6 به فوتبال پرداخته شد و بهرام افشاری در نقش بهتاش فریبا، درخشان بازی کرد. فریبا می تواند دروازه بان خوبی گردد، اما باید دید از لحاظ سنی در چه شرایطی است. اندام او برای دروازه بانی خوب است و باید دید می تواند از پس تمرینات سخت برآید یا نه!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 334

به "برومند: پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس موضع گیری ها را تمام نمایند، فریبا می تواند دروازه بان خوبی گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برومند: پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس موضع گیری ها را تمام نمایند، فریبا می تواند دروازه بان خوبی گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید