تاج: امکان دستکاری در قرارداد ویلموتس نیست، کی روش اعتراضی به پاداش سوم شدن داشت

به گزارش مجله پزشکی، رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: اگر ویلموتس گفته قراردادش دستکاری شده از ادبیات خوبی استفاده نکرده است.

تاج: امکان دستکاری در قرارداد ویلموتس نیست، کی روش اعتراضی به پاداش سوم شدن داشت

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی تاج در گفت و گو با بخش خبری صدا و سیما گفت: هر سال بازی رده بندی در جام ملت ها برگزار می شد ولی در دوره گذشته این مسابقه برگزار نشد.

وی اضافه نمود: اصلا امکان قرارداد دستکاری هیچ قراردادی نیست و هر قراردادی زیر نظر فیفا بسته می گردد باید پولش پرداخت گردد. فدراسیون فوتبال منابعش از فیفا بود و در آن موقع هم فیفا نتوانست پول این مربی را پرداخت کند.

تاج تاکید نمود: با مسئولان نامه زدیم و حتی 10-15 نامه بانک مرکزی نوشت که این قرارداد فسخ نگردد ولی هر کسی قرارداد را فسخ کند باید پول طرف مقابل را پرداخت کند. خوشبختانه در این قرارداد بند 3 ماه آمده که هر طرفی قرارداد را فسخ کرد باید سه ماه غرامت بدهد.

رئیس پیشین سابق فدراسیون در مورد اینکه گفته می گردد فدراسیون برای ویلموتس یک بنز در اختیار گرفته بود و صبحانه و ناهار او 4.5 میلیون رقم خورده است، گفت: اصلا نه بنزی در کار بوده و نه این اخبار درست است. یک ماشین عادی در اختیار او بود که قبلا هم در اختیار داشتیم. این خودرو هم اکنون در کمپ تیم های ملی است. این اخبار های بدی است که من خیلی آنها را قبول نمی کنم.

تاج با تاکید بر اینکه مبلغ 3 میلیون دلار هزینه این مربی و همکارانش نبوده است و قبلا خود وی ادعا نموده بود او مربی نجیبی است، بیان کرد: اینکه گفتم مربی نجیبی است به چند دلیل بود ولی حدود 8 ماه پول ویلموتس را ما نداده بودیم و او هم به این دلیل از فدراسیون شکایت کرد. بعد از اینکه مریض شدم مسئولان محترم فدراسیون وکیل این پرونده را تغییر دادند و یک وکیل دیگر انتخاب کردند. ظاهرا او یک لایحه داده که در جریان آن نبودم و دو روز پیش سوال کردم که این لایحه چیست که اگر آنها این لایحه را بپذیرند خوب است. البته من در جریان دفاع بعدی نیستم.

وی در مورد اینکه گفته می شد کی روش پاداش سومی جام ملت ها را می خواهد، گفت: او اعتراضی به پاداش سوم شدن داشت، شما می دانید هر سال بازی رده بندی در جام ملت ها برگزار می شد ولی در دوره گذشته این مسابقه برگزار نشد. در قرارداد ما آمده بود که اگر سوم شویم بتوانیم به او پول بدهیم که البته بازی برگزار نشد. البته اگر سوم می شدیم یک میلیون دلار هم به فدراسیون تعلق می گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 445

به "تاج: امکان دستکاری در قرارداد ویلموتس نیست، کی روش اعتراضی به پاداش سوم شدن داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: امکان دستکاری در قرارداد ویلموتس نیست، کی روش اعتراضی به پاداش سوم شدن داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید