تخریب بخشی از دو ساختمان در خیابان وحدت اسلامی و نبرد شمالی

به گزارش مجله پزشکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی درباره دو مورد حادثه تخریب ساختمان در خیابان های نبرد شمالی و وحدت اسلامی توضیحاتی داد.

تخریب بخشی از دو ساختمان در خیابان وحدت اسلامی و نبرد شمالی

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به تخریب یک ساختمان در خیابان نبرد شمالی، خیابان ثانی گفت:حادثه ای در ساعت 2:40 دقیقه بامداد امروز به سامانه 125 آتش نشانی اعلام شد که دو ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام شدند.

او ادامه داد:محل حادثه یک ساختمان سه طبقه قدیمی در حال تخریب بود که کارگران چند روز قبل کار تخریب آنجا را آغازکرده بودند که بخشی از ساختمان تخریب شده بود، با توجه به ریسک خطر زیادی که ساختمان داشت آتش نشانان ایمن سازی ها و آنالیز های لازم را انجام دادند.

او اضافه نمود:هیچکدام از کارگران و مسئولان پروژه در محل حضور نداشتند و باید مسئولین در نیمه شب هم اگر تماسی در این خصوص با آن ها گرفته می گردد جوابگو باشند که متاسفانه نبودند، به هر حال به وسیله اطلاعاتی که توسط عوامل شهرداری در محل به دست آمد معین شد که کسی در زیر آوار نیست.

ملکی گفت: یک الی دو ساعت بعد هم مسئولان پروژه تایید کردند که کسی در محل حضور ندارد. خوشبختانه این حادثه بدون مصدومیت و تلفات جانی به خاتمه رسید و در ساعت 4:12 دقیقه آتش نشانان محل را تحویل عوامل شهرداری دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به حادثه مشابه دیگری که در ساعت 3:46 به اطلاع سازمان آتش نشانی رسید، گفت: یک مورد احتمال آوار در بازار طرخانی در خیابان وحدت اسلامی اعلام شد که دو ایستگاه در محل حاضر می شوند.

او ادامه داد: در مجاورت این پاساژ سه طبقه قدیمی بنایی در حال ساخت بوده و حدود یک متر و نیم خاک برداری اجرا شده بود. قسمتی از دیوار و سقف یکی از مغازه ها که در طبقه دوم پاساژ قرار داشته تخریب شده بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، او اضافه نمود : دو نفر نگهبان در ساختمان حضور داشتند که آن ها از محل خارج شدند و خوشبختانه در این حادثه تلفات جانی و مصدومیتی نداشتیم. در ساعت 4:42 دقیقه نیز آتش نشانان محل را تحویل عوامل شهرداری دادند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 709

به "تخریب بخشی از دو ساختمان در خیابان وحدت اسلامی و نبرد شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخریب بخشی از دو ساختمان در خیابان وحدت اسلامی و نبرد شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید