تصادف جالب زیدان که منجر به دریافت عکس سلفی شد

به گزارش مجله پزشکی، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اخیراً با خودرویش تصادفی کرد که پایان جالبی داشت.

تصادف جالب زیدان که منجر به دریافت عکس سلفی شد

به گزارش خبرنگاران، نشریه اسپانیایی مارکا گزارش داد؛ زین الدین زیدان شنبه هفته جاری در حالی که با خودرویش در راستا رفتن به والدبباس، زمین تمرین تیم فوتبال رئال مادرید بود از پشت به خودرویی دیگر می زند که با تغییر راستا به کنار جاده، قصد راه دادن به خودرویی دیگر را داشت.

ایگناسیو فرناندس، مالک خودرویی که سرمربی فرانسوی رئال مادرید از پشت به خودروی وی زد و هر دو خودرو خسارت جزئی دیدند، در تشریح ماجرا گفت: وقتی از خودرو پیاده شدیم، بلافاصله زیدان را شناختم و به او گفتم ای کاش در موقعیتی دیگر شما را ملاقات می کردم، هرچند این هم موقعیت بدی نیست.

فرناندس برای اینکه مسئله ای برای سرمربی رئال مادرید پیش نیاید و موضوع توسط رسانه هایی که در والدبباس حضور داشتند، رسانه ای نشود، به زیزو پیشنهاد می دهد که خودش پیگیر کارهای بیمه خواهد بود تا طرفین معطل نشوند و تنها از زیدان می خواهد که یک عکس سلفی با او بیندازد.

ایگناسیو فرناندس که صاحب فروشگاه مبلمان است در ادامه افزود: به زیزو گفتم که می توانیم با هم یک عکس سلفی بگیریم، چون در غیر این صورت مردم باورشان نمی شود که با خودروی زیدان برخورد داشته ام. او هم با مهربانی قبول کرد و کلاهش را از سرش برداشت و ما عکس سلفی گرفتیم.

وی همچنین یادآور شد: بعداً از طرف زیدان با ما تماس گرفته شد و ضمن قدردانی از من گفتند که زیزو آن روز برای رفتن به محل تمرین رئال مادرید عجله داشت، از این رو از من بابت اینکه از زیدان امضا، تیشرت و بلیت نخواستم، تشکر کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 212

به "تصادف جالب زیدان که منجر به دریافت عکس سلفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصادف جالب زیدان که منجر به دریافت عکس سلفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید