تصاویر، پرستاران آمریکایی در اعتراض به ناتوانی ترامپ در مبارزه با کرونا تجمع کردند

به گزارش مجله پزشکی، اعضای عظیم ترین اتحادیه پرستاری آمریکا روز سه شنبه مقابل کاخ سفید در اعتراض به ناتوانی دولت در محافظت از آنها مقابل کرونا، تجمع برگزار کردند.

تصاویر، پرستاران آمریکایی در اعتراض به ناتوانی ترامپ در مبارزه با کرونا تجمع کردند

به گزارش گروه بین الملل مجله پزشکی، اعضای اتحادیه ملی پرستاران روز سه شنبه مقابل کاخ سفید تظاهرات اعتراضی برگزار کردند. آنها در این تجمع گفتند که دونالد ترامپ از ملت و از جمله کارکنان حوزه سلامت در مقابل کروناویروس محافظت ننموده است.

به گزارش پایگاه اینترنتی روزنامه انگلیسی دیلی میل پرستاران با رعایت مقررات فاصله گذاری اجتماعی، عکسهایی را در دست داشتند و نام بیش از 40 نفر از کارکنان بهداشت و درمان این کشور را که بر اثر کووید-19 جان خود را از دست دادند، با صدای بلند خواندند.

یکی از اعضای این اتحادیه بیانیه ای را با این محتوا قرائت کرد: شما در محافظت از دکترها، پرستارها و سایر کارکنان خدمات درمانی پیروز نبودید.

آنها همچنین احتیاجشان برای داشتن تجهیزات حفاظتی به خصوص ماسکهای ان95 را مطرح کردند.

از 14 آوریل (حدود هشت روز قبل)، آزمایش کرونای بیش از 9 هزار نفر از کارکنان خدمات درمانی آمریکا مثبت شده است. بنابر اعلام مراکز کنترل و پیشگری از بیماری در آمریکا، از این تعداد 73 درصد زن بودند.

اتحادیه ملی پرستاران بزرگترین اتحادیه پرستاری در آمریکا در بیانیه ای مطبوعاتی که پیش از برگزاری تجمع منتشر نموده بود، گفت بیمارستانهای سراسر آمریکا با کمبود ماسک، دستکش و سایر تجهیزات حفاظتی برای کارکنان خود در بحبوحه شیوع کرونا در این کشور مواجهند.

این گروه گفت: برای پرستاران و سایر کارکنان حوزه سلامت در بسیاری از بیمارستانها، تجهیزات مکفی حفاظت شخصی به منظور محافظت از آنها در برابر ویروس فراهم نشده است.

در ادامه بیانیه، از کنگره آمریکا خواسته شد قانون فراوری دفاعی را به منظور فراوری تجهیزات و لوازمی که کارکنان حوزه سلامت و درمان برای مراقبت از بیماران کووید-19 احتیاج دارند و همچنین انجام آزمایشهای تشخیصی را به منظور کنترل شیوع این بیماری، اجرایی کند.

ترامپ تا به امروز به طور محدود از این قانون برای فراوری دستگاه های تنفس مصنوعی و تجهیزات دیگر برای مقابله با شیوع کروناویروس استفاده نموده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 364

به "تصاویر، پرستاران آمریکایی در اعتراض به ناتوانی ترامپ در مبارزه با کرونا تجمع کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر، پرستاران آمریکایی در اعتراض به ناتوانی ترامپ در مبارزه با کرونا تجمع کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید