تصویب 4 طرح در سی و ششمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها

به گزارش مجله پزشکی، تهران (پانا) - سخنگوی شورای عالی استان ها از تصویب 4 طرح در سی و ششمین اجلاس شورای عالی استان ها خبر داد.

تصویب 4 طرح در سی و ششمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، حمیدرضا آقاملایی در خصوص تصویب طرح های سی و ششمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها گفت: در این اجلاس 5 طرح در دستور کار قرار گرفت که 4 طرح آن تصویب و یک طرح برای اصلاحات بیشتر به کمیسیون ارجاع شد.

وی افزود: جزئیات طرح الحاق یک تبصره به قانون نحوه بازنشستگی جانبازان انقلاب اسلامی جنگ تحمیلی و معلولین عادی و مشاغل سخت و زیان آور و طرح جزئیات طرح اصلاح قانون حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها تصویب شد.

آقاملایی ادامه داد: طرح بررسی جزئیات طرح الحاق یک تبصره به ماده 4 دستورالعمل شرح وظایف، ترکیب، تعداد و چگونگی اداره کمیسیون های شوراهای اسلامی شهر، شهرستان، استان و شورای عالی استان ها و طرح جزئیات طرح یک فوریتی المپیاد فرهنگی ورزشی نمایندگان شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز با اصلاحاتی به تصویب رسید.

سخنگوی شورای عالی استان ها گفت: طرح جزئیات الحاق یک تبصره ذیل ماده 4 آیین نامه سفرکاری اعضای شوراهای اسلامی به خارج از کشور نیز برای بررسی بیشتر به کمیسیون حقوقی ارجاع داده شد.

وی افزود: همچنین طرح یک فوریت اصلاح کمیسیون ماده 100 شهرداری که به پیشنهاد نماینده استان فارس ارائه شده بود به تصویب رسید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 666

به "تصویب 4 طرح در سی و ششمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب 4 طرح در سی و ششمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید