تکذیب مشخص ضرب الاجل از سوی رئیس یوفا برای انتها لیگ های اروپایی

به گزارش مجله پزشکی، رئیس یوفا قصد معین ضرب الاجل برای سرانجام یافتن لیگ های اروپایی را ندارد.

تکذیب مشخص ضرب الاجل از سوی رئیس یوفا برای انتها لیگ های اروپایی

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران، مصاحبه الکساندر چفرین، رئیس اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) با شبکه ZDF که در آن از معین ضرب الاجل برای سرانجام لیگ های اروپایی صحبت شده بود، تکذیب شد.

در این باره در بیانیه انتشار یافته در سایت گل نوشته شده: رئیس یوفا در این مورد کاملا شفاف صحبت نموده و گفته هیچ تاریخ معینی را نمی توان برای سرانجام فصل در نظر گرفت. یوفا در حال حاضر تمام گزینه ها را آنالیز می نماید تا فرایند به سرانجام رساندن فصل جاری در لیگ های اروپایی و لیگ اروپا و لیگ قهرمانان اروپا معین گردد. ما تمام مسائل مربوط به سلامت و بهداشت را در نظر می گیریم. در حال حاضر برنامه این است که بازی ها در جولای و شاید در آگوست (اگر احتیاج شد) برگزار شوند. همه این ها به تاریخ آغاز دوباره بازی ها و تصمیم مسئولان در کشورهای مختلف بستگی دارد. ایمان داریم در ماه های پیش رو می توان فوتبال را دوباره آغاز کرد. البته این اتفاق باید در چارچوب و شرایطی رخ دهد که مسئولان اعلام می نمایند.

در ادامه این بیانیه مهم می خوانیم: تصمیم به لغو فصل جاری لیگ های اروپایی در این مرحله، غیرموجه و غیرمنطقی است. ضمناً باید تقویم بازی ها به دقت آنالیز و زمان آغاز فصل آینده لیگ ها هم در نظر گرفته گردد. ممکن است فصل آینده هم تحت تاثیر شرایط فعلی دچار تغییراتی گردد. تا روزهای میانی ماه می باید تصمیم نهایی معین شده به باشگاه ها ابلاغ گردد. موظفیم سعی کنیم بهترین گزینه را برای ادامه فصل در نظر بگیریم. حتی چنین اتفاق غیرمنتظره و بزرگی هم نباید مانع از سرانجام یافتن فصل گردد. نتیجه بازی ها و تکلیف جام ها باید در زمین معین گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 316

به "تکذیب مشخص ضرب الاجل از سوی رئیس یوفا برای انتها لیگ های اروپایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب مشخص ضرب الاجل از سوی رئیس یوفا برای انتها لیگ های اروپایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید