جلالی: قبل از بستن قرارداد با مربیان خارجی همه چیز را با آن ها در میان بگذاریم

به گزارش مجله پزشکی، کارشناس فوتبال کشورمان گفت: مربیان خارجی را می آوریم و قرارداد سنگینی با آن ها می بندیم، اما در پرداخت حقوقشان مانده ایم.

جلالی: قبل از بستن قرارداد با مربیان خارجی همه چیز را با آن ها در میان بگذاریم

به گزارش ، مجید جلالی، کارشناس فوتبال کشورمان و سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان درباره حضور مربیان خارجی و مسائلی که در پرداخت قرارداد آن ها به وجود آمده است، گفت: این موضوعی عمیق و البته پیچیده ای برای فوتبال کشور شده است. این بحث یک آسیب جدی برای فوتبال شده است.

جلالی ادامه داد: مربی خارجی آوردن کار اشتباهی نیست، اما اینکه چه کسی را بیاوریم و چگونه با او تعامل داشته باشیم، مهم است که البته در آن مانده ایم. در درجه اول نگاه مدیریتی که به فوتبال ما حاکم است را باید تغییر بدهیم چرا که این نگاه نسبت به مربیان داخلی خوب نیست. تخصصی که در قرارداد بستن ضروری است، در مدیران دیده نمی گردد. مربی خارجی می آوریم و قرارداد سنگینی با آن ها می بندیم، اما آن ها می بینند که ما در پرداخت حقوقشان متعهد نیستیم، در نهایت این مربیان خارجی ایران را ترک می نمایند.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر اضافه نمود: بازی با احساسات مردم و طرفداران موردی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت. مربیان باید تعادل روانی داشته باشند و معنی آن این است که عملکرد یک مربی در شرایط رضایت و نبود رضایت نباید دچار تغییر گردد. عواملی که می تواند مربی را نسبت به تیم و طرفدار و حتی شهر ناراضی کند، نباید در عملکرد او تاثیر داشته باشد. اگر چنین مواردی در عملکر تاثیر گذاشت، یعنی مربی تعادل روانی ندارد.

او با اشاره به مسائل مربیان خارجی در ایران توضیح داد: خودمان که می دانیم مسائلمان چگونه است؛ پس قبل از بستن قرارداد، به آن مسائل توجه کنیم و با مربیان در میان بگذاریم تا دچار چنین مسائلی که این روز ها با آن ها درگیر هستیم، نباشیم. طرفداران باشگاه استقلال، این روز ها تحت تاثیر هستند. همواره این مسائل را با مربیان خارجی داشتیم و باید برای آن ها راهکاری داشته باشیم. البته مربیانی مثل کی روش بودند که برای مبارزه می ماندند، بعضی هم چنین تحملی را ندارند و عملکردشان ضعیف می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 98

به "جلالی: قبل از بستن قرارداد با مربیان خارجی همه چیز را با آن ها در میان بگذاریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: قبل از بستن قرارداد با مربیان خارجی همه چیز را با آن ها در میان بگذاریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید