حمله توئیتری ترامپ به برادر زاده اش

به گزارش مجله پزشکی، چند روز پس از انتشار کتاب خاطرات برادرزاده رئیس جمهور آمریکا درباره زندگی وی و اظهاراتی که در چندین برنامه تلویزیونی مطرح کرده بود، رئیس جمهور آمریکا در یک سری توییت برادرزاده خود را به باد انتقاد گرفت.

حمله توئیتری ترامپ به برادر زاده اش

به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در یک سری توییت گفت: مری ترامپ برادرزاده ای است که او را به ندرت دیده ام و او چیزهای کمی از من می داند و اطلاعات نادرستی درباره من و والدین فوق العاده ام که نمی توانستند مری را تحمل کنند، می گوید و توافق رازداری و عدم افشاگری را نقض کرده است.

ترامپ در این توییت ها همچنین جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا را هدف قرار داد؛ فردی که ماه گذشته خاطرات انتقادی و تند خود را از زمان حضورش در دولت ترامپ منتشر کرد.

ترامپ با اشاره به اینکه اظهارات مری ترامپ منبع سری مقاله های روزنامه نیویورک تایمز درباره اموال و دارایی های وی بوده، افزود: مری ترامپ همچنین با انتشار اظهارنامه مالیاتی من قانون را نقض کرده است.

این انتقادها پس از آن مطرح شد که کتاب مری ترامپ تحت عنوان خیلی زیاد و همیشه ناکافی: چطور خانواده من خطرناک ترین مرد جهان را خلق کردند روز سه شنبه منتشر شد؛ کتابی که از رئیس جمهور به عنوان یک فرد خودشیفته شدیدا انتقاد می کند و تاکید دارد که فرد ترامپ، پدر دونالد ترامپ یک جامعه ستیز بود که سال ها رفتار نادرست وی باعث شکل گیری خلق و خوی و رفتار کنونی دونالد ترامپ شده است.

مری ترامپ، روانشناس بالینی در این کتاب می نویسد: آسیب شناسی های دونالد بسیار پیچیده است و رفتارهای او اغلب آنقدر غیرقابل توضیح است که تشخیص دقیق و جامع آن مستلزم انجام یک سری تست کامل روانشناسی و روانشناختی است که دونالد هرگز حاضر به انجام آنها نشده است.

مری ترامپ همچنین در مصاحبه های اخیر خود مدعی شده که در گذشته شنیده بود که دونالد ترامپ اظهارات یهودستیزانه و تبعیض آمیز مطرح کند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 541

به "حمله توئیتری ترامپ به برادر زاده اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله توئیتری ترامپ به برادر زاده اش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید