خبرنگاران استاندار آذربایجان شرقی: با مدیران مدارسی که به زور پول بگیرند، برخورد می گردد

به گزارش مجله پزشکی، تبریز - خبرنگاران - استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که طبق قانون اساسی آموزش در مدارس دولتی رایگان است و ما بر اجرای این اصل تاکید داریم، گفت: با مدیران مدارسی که به زور از والدین پول بگیرند، برخورد می کنیم.

خبرنگاران استاندار آذربایجان شرقی: با مدیران مدارسی که به زور پول بگیرند، برخورد می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

محمدرضا پورمحمدی روز شنبه در جمع مدیران آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اظهار کرد: مدیرانی که با اجبار از والدین دانش آموز شهریه می گیرند و می گویند اگر پول ندهید کارنامه نمی دهیم و یا ثبت نام نمی کنیم به شدت از قانون اساسی تخطی می نمایند.

وی گفت: مدیرانی که نمی توانند خودیاری و همیاری داشته باشند و با اولیا متمول جهت حمایت ارتباط بگیرند، اصلا مدیر نیستند؛ می توان از بین 500 دانش آموز، 200 تن که اولیای متمکن دارند جهت یاری اقتصادی به صورت اختیاری پیدا کرد.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مدیری به اجبار از خانواده ای پول بگیرد و والدین را پیش دانش آموز شرمسار کند، پسندیده نیست، اضافه کرد: پیش از این با این موضوع برخورد نموده ایم و اکنون نیز برخورد می کنیم.

پورمحمدی با بیان اینکه تغییرات مدیریتی در آموزش و پرورش استان در دستور کار نیست و بنده از عملکرد مدیرکل این نهاد رضایت دارم، گفت: چنانچه نابسامانی هایی در این حوزه وجود دارد، حتما نسبت به برطرف آن اقدام می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 479

به "خبرنگاران استاندار آذربایجان شرقی: با مدیران مدارسی که به زور پول بگیرند، برخورد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار آذربایجان شرقی: با مدیران مدارسی که به زور پول بگیرند، برخورد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید