خبرنگاران تامین مسکن معلولان قزوین نیازمند تقویت کارهای خیرخواهانه است

به گزارش مجله پزشکی، قزوین - خبرنگاران - استاندار قزوین گفت: تامین مسکن معلولان بهزیستی در این استان نیازمند تقویت کارهای خیرخواهانه و ترویج مشوق های مادی و معنوی در بین مردم است.

خبرنگاران تامین مسکن معلولان قزوین نیازمند تقویت کارهای خیرخواهانه است

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

راهنمایی الله جمالی پور روز پنجشنبه در نشست شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی قزوین اضافه نمود: در شرایط فعلی دولت توان حمایت همه جانبه از اقشار نیازمند را ندارد و باید خیلی از امورات به مردم و خیران واگذار گردد.

وی اضافه نمود: وظیفه مدیران و دستگاه های اجرایی استان قزوین این است که بسترساز مشارکت خیران و مردم در راستای یاری به جامعه معلولان باشند.

جمالی پور با بیان اینکه از ظرفیت های قانونی برای تهییج و تشویق خیران و تشکل های مردم نهاد باید بهره برد، گفت: باید کاری کرد تا تشکل های مردم نهاد به صحنه آمده و دغدغه جامعه معلولان بوده و اینطور نباشد که یک تشکل مردم نهاد فقط به فکر منافع شخصی باشد.

استاندار قزوین توضیح داد: خیلی از ظرفیت های موجود در کشور بی استفاده مانده و فقط 10 درصد آن در اختیار مردم قرار گرفته است، درحالی که می توان به جهت دهی این ظرفیت ها برای یاری به جامعه معلولان استفاده کرد.

مقام ارشد اجرایی استان تاکید نمود: سرمایه گذاران در کنار درآمدزایی نیم نگاهی به کار خیر داشته باشند که این اعمال نه تنها در جهان بلکه ثواب اخروی نیز به همراه خواهد داشت.

جمالی پور اعلام نمود: اداره اوقاف دارای ظرفیت های فراوانی است و می تواند یاریگر جامعه مددجویان باشد، اینکه جامعه متوجه گردد وقف می تواند در راه معلولان هزینه گردد، وظیفه این نهاد است که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار قزوین یادآورشد: امام اول شیعیان همیشه حامی نیازمندان بود و از همه توان خودش برای یاری به آنها استفاده می کرد، بنابراین ما نیز وظیفه داریم که این رفتار و عمل را سرلوحه خویش قرار دهیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 369

به "خبرنگاران تامین مسکن معلولان قزوین نیازمند تقویت کارهای خیرخواهانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تامین مسکن معلولان قزوین نیازمند تقویت کارهای خیرخواهانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید