خبرنگاران کاهش ساعت کاری اداره ها در استان سمنان تا سرانجام هفته تمدید شد

به گزارش مجله پزشکی، سمنان- خبرنگاران- کاهش ساعت کاری اداره ها در استان سمنان به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا تا پایان هفته جاری پانزدهم اسفند 98 تمدید شد.

خبرنگاران کاهش ساعت کاری اداره ها در استان سمنان تا سرانجام هفته تمدید شد

تمدید کاهش ساعت کاری ادارات استان سمنان بر اساس مصوبه کارگروه ملی مبارزه با کرونا و تصمیم ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استانداری سمنان انجام شد.

بر اساس مصوبه کارگروه ملی مبارزه با کرونا و تصمیم ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استانداری سمنان، ساعات کار ادارات ستادی و اجرایی استان شامل واحدهای اداری دستگاه های اجرایی ، موسسات آموزش عالی و کادر اداری شهرداری ها از فردا سه شنبه سیزدهم اسفند تا پنجشنبه پانزدهم اسفند سالجاری از ساعت 9 صبح تا 13 خواهد بود.

طبق دستورالعمل تصویب شده در این کارگروه کاهش ساعت کاری ادارات مربوط به موسسات خدمات رسان ، مراکز بهداشتی و درمانی و بانک ها نخواهد بود و فعالیت این مراکز بر اساس دستورالعمل مرکزی خود انجام می شود.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در گزارش روز یکشنبه خود با موضوع جمع بندی آمار 24 ساعت گذشته مبتلایان به کرونا اعلام کرد که آخرین آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا طی این مدت در کشور 385 نفر است که تعداد 3 نفر از این تعداد از استان سمنان هستند و از این رو جمع مبتلایان به این ویروس در این استان به 14 نفر رسید.

شیوع ویروس کرونا اواخر دسامبر گذشته(آذر/دی) از کشور چین آغاز شد و تا به امروز هزاران نفر در چین به این ویروس مبتلا شدند و صدها نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند.

این بیماری، قابل پیشگیری است و به راحتی و با راهکارهای ساده می توان از شیوع و ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 235

به "خبرنگاران کاهش ساعت کاری اداره ها در استان سمنان تا سرانجام هفته تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کاهش ساعت کاری اداره ها در استان سمنان تا سرانجام هفته تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید