دیوید کامرون برای درخواست توقف حمایت قطر از تروریست ها تحت فشار نهاده شد

به گزارش مجله پزشکی، خبرنگاران: نخست وزیر انگلیس در حالی امروز در لندن میزبان امیر قطر است که وی برای درخواست از شیخ تمیم برای توقف حمایت های اقتصادی از تروریست ها در خاورمیانه تحت فشار زیادی قرار گرفته است.

دیوید کامرون برای درخواست توقف حمایت قطر از تروریست ها تحت فشار نهاده شد

به گزارش گروه بین الملل مجله پزشکی به نقل از دیلی تلگراف؛ نخست وزیر انگلیس در حالی امروز میزبان امیر قطر است که وی برای درخواست از شیخ تمیم برای توقف حمایت های اقتصادی از تروریست ها در خاورمیانه تحت فشار زیادی قرار گرفته است.

شیخ تمیم بن حمد آل ثانی وهیئت همراهش امروز در ضیافت ناهار میهمان دیوید کامرون است که هدف این سفر جذب میلیاردها پوند سرمایه گذاری قطر در انگلیس است.

نخست وزیر انگلیس تحت فشار زیادی قرار گرفته است که از قطر بخواهد در مقابل حمایت های اقتصادی این کشور از ترویست ها اقدامی جدی انجام دهد.

امیر قطر همچنین با سر جان ساورز، رئیس سرویس اطلاعات خارجی انگلیس (MI6) ملاقات می نماید. منتقدان می خواهند در این نشست این سوال مطرح گردد که چرا دولت قطر اقدام کافی برای مقابله با حامیان اقتصادی تروریست های داعش در دوحه انجام نمی دهد.

مقامات آمریکایی هفته گذشته هشدار دادند فضای مناسبی برای حامیان اقتصادی ترویست ها در قطر و کویت فراهم است.

دولت قطر از ابتدای تحولات منطقه به خصوص بحران سوریه از شورشیان و گروههای تروریستی در این کشور حمایت اقتصادی و لجستیکی به عمل آورده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 103

به "دیوید کامرون برای درخواست توقف حمایت قطر از تروریست ها تحت فشار نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیوید کامرون برای درخواست توقف حمایت قطر از تروریست ها تحت فشار نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید