رانا ثناءالله: احزاب اپوزیسیون همراهی واقعی با فضل الرحمان نداشتند

به گزارش مجله پزشکی، وزیر سابق قانون ایالت پنجاب که به جرم حمل مواد مخدر دستگیر شده و اخیرا به قید وثیقه آزاد شده است از دستور مستقیم عمران خان برای دستگیری وی خبر داد.

رانا ثناءالله: احزاب اپوزیسیون همراهی واقعی با فضل الرحمان نداشتند

به گزارش دفتر منطقه ای مجله پزشکی به نقل از جیو تی وی، رانا ثناءالله وزیر سابق قانون ایالت پنجاب و عضو ارشد حزب نواز پس از آزاد مشروط خود گفت: عمران خان شخصا دستور دستگیری من را صادر کرده بود.

وی به اعتراضات اخیر فضل الرحمان و علت ناکامی آن اشاره کرده و شرح داد: دو حزب بزرگ مردم و نواز قلبا با فضل الرحمان همراه نشدند و همین سبب شکست و ناکامی او شد.

رانا ثناءالله گفت: دستگیر کردن چهره های اپوزیسیون به دلایل غیر معین نشان می دهد که دولت زیر بار قانون اساسی نمی رود.

وزیر سابق قانون ایالت پنجاب گفت: من این موضوع را به مجلس خواهم کشاند و اگر در مجلس نیز پاسخی مناسب دریافت نکنم به دادگاه شکایت می کنم.

وی سپس مدعی شد دلیل اصلی زندانی شدن من این است که مانع تجزیه و چندسو شدن حزب نواز شدم زیرا برخی از چهره های مطرح حزب قصد داشتند حزب نواز را تجزیه کنند.

راناثناءالله گفت: در زندان شرایط بدی داشتم و به دلیل ابتلا به بیماری چشم باید به پزشک مراجعه می کردم ولی حاضر نشدم به پزشک بیمارستان مراجعه کنم.

آزادی راناثناءالله در حالی اتفاق افتاده که کمیته مبارزه با مواد مخدر پاکستان به شدت مخالف آزادی او است.

قرار است مسئولین این کمیته علیه حکم آزادی مشروط راناثناءالله به دادگاه مراجعه کرده و خواهان بازداشت و حبس مجدد او شوند.

مسئولین کمیته مبارزه با مواد مخدر پاکستان از کشف مقدار زیادی هروئین در ماشین رانا ثناءالله خبر داده و تاکید کردند: مستندات کافی موجود است که معین کند این مواد مخدر متعلق به وزیر سابق قانون ایالت پنجاب بوده است.

از سوی دیگر برخی احزاب مذهبی راناثناءالله را در جریان قتل های مادل تاون که باعث کشته شدن 14 نفر از طرفداران طاهر القادری شد نیز دخیل می دانند ولی در دوران حکومت حزب نواز به جرائم او رسیدگی نشد.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 82

به "رانا ثناءالله: احزاب اپوزیسیون همراهی واقعی با فضل الرحمان نداشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رانا ثناءالله: احزاب اپوزیسیون همراهی واقعی با فضل الرحمان نداشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید