سی ان ان: بایدن پیروز مناظره بود

به گزارش مجله پزشکی، بر اساس یک نظرسنجی فوری که از سوی سی ان ان بلافاصله پس از مناظره آخر کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا برگزار گشت، جو بایدن عملکرد بهتری نسبت به دونالد ترامپ داشته است.

سی ان ان: بایدن پیروز مناظره بود

به گزارش ایسنا، بر اساس این نظرسنجی، 53 درصد افرادی که در این نظرسنجی شرکت داشتند عملکرد جو بایدن، نامزد حزب دموکرات را بر دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری خواه با 39 درصد ترجیح دادند.

در این نظرسنجی هم چنین عنوان شد که 73 درصد مردم نقدها بایدن از ترامپ را در مناظره منصفانه دانستند و تنها 26 درصد آن را نپسندیدند. در مقابل 50 درصد نیز گفتند حملات ترامپ به بایدن در این مناظره مناسب بود و 49 درصد آن را رد کردند.

در همین حال این نظرسنجی تفاوت عمده ای در نظر مردم برای انتخاب کاندیدای مورد نظر خود نداشت. حمایت های به صورت کلی از بایدن 55 درصد بود که این میزان بعد از مناظره به 56 درصد رسید و حمایت ها از ترامپ نیز حدود همان 42 درصد قبل ایستاد.

البته در این مناظره 56 درصد نظرات اقتصادی ترامپ را ترجیح دادند و 44 درصد هم رای به بایدن دادند. در موضوع کروناویروس اما این بایدن بود که 57 به 41 درصد نظرات بهتری را از منظر افرادی را که مناظره را دیدند، ارائه داد.

در موضوعات دیگر نیز نظر رای دهندگان به صورت زیر بود:

آب وهوا: 67 درصد بایدن-29 درصد ترامپ

موضوعات نژادی: 62 درصد بایدن- 35 درصد ترامپ

حل مسائل کشور: 57 درصد بایدن- 42 درصد ترامپ

رهبری قوی تر: بایدن 49 درصد - ترامپ 49 درصد

هم چنین 60 درصد زنان رای به بایدن می دهند و ترامپ 35 درصد رای زنان را به دست می آورد و در میان مردان 47 درصد بایدن و 44 درصد ترامپ را ترجیح می دهند.

فارغ از رای های حزبی نیز 55 درصد مستقل ها بایدن و 36 درصد ترامپ را برمی گزینند.

منبع: فرارو
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 676

به "سی ان ان: بایدن پیروز مناظره بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی ان ان: بایدن پیروز مناظره بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید