شمار مجروحان حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد افزایش یافت

به گزارش مجله پزشکی به نقل از فاکس نیوز، مقامات وزارت دفاع آمریکا روز سه شنبه اعلام کردند که شمار بیشتری از نیروهای نظامی آمریکا برای معاینه دقیق تر و درمان جراحات ناشی از انتقام موشکی ایران به خارج از عراق منتقل شده اند.

شمار مجروحان حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد افزایش یافت

هرچند که تعداد دقیق نیروهای منتقل شده به آلمان هنوز تعیین نیست، اما مقامات وزارت دفاع آمریکا ادعا می کنند که شمار این نیروها اندک است.

این در حالی است که هفته گذشته و طبق اعلام پنتاگون، یازده تن از اعضای نیروهای مسلح آمریکا به مراکز درمانی در آلمان و کویت منتقل شده اند تا علائم آسیب مغزی آنها تحت معاینه دقیق تر قرار گیرد.

در همین ارتباط، ناخدا بیل اوربن سخنگوی مرکز فرماندهی آمریکا که ناظر بر عملیات های نظامی این کشور در منطقه خاورمیانه است، خروج نیروهای نظامی بیشتر را جهت انجام معاینات تأیید کرد؛ اما از ذکر تعداد دقیق این نیروها خودداری کرد.

وی در ادامه گفت که با توجه به ماهیت آسیب های وارده شده، این امکان وجود دارد که در آینده مجروحان بیشتری شناسایی شوند.

این در حالی است که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و مقام های وزارت دفاع این کشور در همان ساعات ابتدایی انتقام موشکی ایران مدعی شدند که هیچ کس در این حمله آسیب ندیده است!

اما در نهایت وزارت دفاع آمریکا، بعد از انکارها و تکذیب های اولیه بالاخره اعتراف کرد بعد از حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد 11 نظامی آمریکایی برای درمان به خارج از عراق منتقل شده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 165

به "شمار مجروحان حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمار مجروحان حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید