فرمانده نیروی زمینی ارتش:اولویت ما تولید مواد ضدعفونی کننده در مقابله با ویروس کرونا است

به گزارش مجله پزشکی، امیر سرتیپ حیدری در بازدید از کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده مرکز تولید و بهینه سازی شهید زرهرن با بیان اینکه باید با رویکرد تهاجمی با ویروس کرونا مبارزه کرد گفت: اولویت امروز تولید مواد ضد عفونی کننده، ماسک های بهداشتی و لباس حفاظتی است .

فرمانده نیروی زمینی ارتش:اولویت ما تولید مواد ضدعفونی کننده در مقابله با ویروس کرونا است

به گزارش مجله پزشکی، به نقل روابط عمومی ارتش،امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده شهید زرهرن ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر گفت: امروز در شرایط جنگی قرار داریم و این میدان مبارزه متفاوت است، لذا تمام نفرات باید خود را مسئول بدانند و در مبارزه با ویروس منحوس کرونا پای کار باشند.

وی با بیان اینکه تولید مواد ضد عفونی باید به صورت شبانه روزی انجام شود افزود: امروز اولویت در تولید مواد ضد عفونی، ماسک و لباس های بهداشتی است و نیروی زمینی ارتش در این زمینه پیشگام و در تمامی استان ها یگان های نزاجا در راستای پیشگیری از این ویروس فعالیت های خوبی را آغاز کرده اند .

امیر سرتیپ حیدری با اشاره به افزایش تولید این تجهیزات تاکید کرد: شرایط به گونه ای است که باید در این حوزه خودکفا باشیم، لذا از تمامی کارکنان می خواهم با جان و دل کار کنند تا با اتحاد عمومی این مشکل را ریشه کن کنیم .

فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن قدردانی از کارکنان کارگاه تولید مواد ضد عفونی شهید زرهرن اظهار داشت: ما مرد میدان نبرد هستیم و باید در این آزمون همچون دیگر آزمون ها سربلند بیرون بیاییم .

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 248

به "فرمانده نیروی زمینی ارتش:اولویت ما تولید مواد ضدعفونی کننده در مقابله با ویروس کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده نیروی زمینی ارتش:اولویت ما تولید مواد ضدعفونی کننده در مقابله با ویروس کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید