قرعه کشی آزمایشی خودرو موفقیت آمیز بود

به گزارش مجله پزشکی، قرعه کشی آزمایشی فروش فوق العاده ایران خودرو به منظور شناسایی و رفع مسائل احتمالی با حضور نهاد های نظارتی در سالن همایش های ساپکو برگزار شد.

قرعه کشی آزمایشی خودرو موفقیت آمیز بود

به گزارش ایکوپرس، قرعه کشی آزمایشی نخستین دوره فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با ظرفیت فروش 15 هزار دستگاه خودرو با حضور نماینده سازمان بازرسی کل کشور، نماینده دادستان کل کشور، نماینده سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان و مدیران ارشد ایران خودرو در سالن همایش های ساپکو برگزار گشت.

فروش فوق العاده ایران خودرو با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف توزیع عادلانه، فرصت خرید برابر برای همه شهروندان و حذف واسطه ها و دلالان هم زمان با عید سیعد فطر شروع شد.

این نوع فروش دارای الزاماتی است که توسط کمیته خودرو مشخص و به خودروسازان ابلاغ شده است. براساس آن مشتریانی که دارای شرایط مشخص شده در بخش نامه فروش هستند مجاز به ثبت نام در این طرح بوده اند.

مراسم قرعه کشی براساس اطلاعات متقاضیانی که مورد راستی آزمایی قرار گرفته و در سامانه ثبت شده است انجام و تعداد 15 هزار برنده برگزیده و معرفی خواهند شد.

پس از اتمام مراسم قرعه کشی و تایید نهایی توسط ناظران، اسامی برندگان از طریق ارسال پیامک و همچنین سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

این قرعه کشی با 10درصد بیش از ظرفیت پذیرفته شدگان انجام می شود تا امکان جایگزین برای افرادی که تا 48 ساعت پیروز به پرداخت وجه خودرو نشده اند، فراهم شود.

لازم به ذکر است قرعه کشی نهایی در روز شنبه هفدهم خرداد ماه در سالن همایش های ساپکو و با حضور دستگاه های نظارتی و امنیتی، نمایندگان دستگاه های نظارتی از جمله سازمان بازرسی کل کشور، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، دادستانی کل کشور و مدیرکل دفتر بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می شود.

شماره 096440 مدیریت ارتباط با مشتریان ایران خودرو جوابگوی سوال متقاضیان درباره فروش فوق العاده است. اطلاعات تمامی مشتریان در سیستم ثبت شده و دارای کد پیگیری است.

منبع: فرارو
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 456

به "قرعه کشی آزمایشی خودرو موفقیت آمیز بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی آزمایشی خودرو موفقیت آمیز بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید