متن کامل گزارش تحقیق و تفحص مجلس از قاچاق منتشر شد

به گزارش مجله پزشکی، متن کامل و بدون تغییر گزارش تحقیق و تفحص از بررسی فرایند مبارزه با قاچاق و دلایل ناکارآمدی آن در دولت های مختلف منتشر شد.

متن کامل گزارش تحقیق و تفحص مجلس از قاچاق منتشر شد

به گزارش گروه سیاسی مجله پزشکی، متن کامل و بدون تغییر گزارش تحقیق و تفحص از بررسی فرایند مبارزه با قاچاق و دلایل ناکارآمدی آن در دولت های مختلف منتشر شد.

البته گزارش نهایی تحقیق و تفحص از بررسی فرایند مبارزه با قاچاق بالاخره پس از کش و قوس های فراوان امروز (سه شنبه) در مجلس قرائت شد.

پس از ارائه این گزارش در صحن، اما حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از حذف نام برخی دستگاه ها و وزارتخانه های مجرم در این گزارش گفت: گزارش مکتوبی که سال گذشته در خصوص قاچاق به نمایندگان دادند با گزارشی که امروز قرائت شد متفاوت بوده و بخش هایی از آن حذف شده است. چرا اسامی متخلفین و مجرمین در گزارش قاچاق حذف شده است و چه کسی دستور حذف این اسامی را داده است؟ قرائت گزارش قاچاقی که امروز در جلسه علنی مجلس صورت گرفت ناقص است.

علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی دیگر نماینده ای بود که ضمن اعتراض نسبت به حذف برخی از موارد در گزارش تحقیق و تفحص از قاچاق، از نمره مردودی بسیاری از دستگاه ها در مبارزه با قاچاقچیان خبر داد.

خبرنگار فارس با پیگیری توانست به نسخه اصلی و بدون تغییر گزارش تحقیق و تفحص از دست یابد که در آن سهم دستگاه ها پیرامون عدم عمل به وظایفشان برای مبارزه با قاچاق تشریح شده است:

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 425

به "متن کامل گزارش تحقیق و تفحص مجلس از قاچاق منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متن کامل گزارش تحقیق و تفحص مجلس از قاچاق منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید