متهم فـراری را شناسایی کنید

به گزارش مجله پزشکی، با گذشت 17 ماه از قتل مردی جوان به دست برادر همسرش و با توجه به اینکه ردیابی های پلیس برای دستگیری متهم فراری بی نتیجه مانده است، بازپرس جنایی با درخواست انتشار تصویر مرد جوان از کسانی که مخفیگاه وی را می شناسند، خواست تا موضوع را به پلیس خبر دهند.

متهم فـراری را شناسایی کنید

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایران، ساعت 11 صبح 24 مرداد سال 98، درگیری خونینی در بلوار استاد مشخص تهران رخ داد و مرد 35 ساله ای به قتل رسید. شاهدان حادثه به پلیس گفتند که دو موتورسوار پس از این درگیری، از محل متواری شدند. با اعلام این جنایت به بازپرس ویژه قتل، تیم جنایی تحقیقات خود را برای رازگشایی از این جنایت آغاز کردند. دوربین های مداربسته اطراف محل درگیری بلافاصله مورد بازبینی قرار گرفت و شماره پلاک موتور عاملان درگیری مرگبار به دست آمد. در بررسی های اولیه مشخص شد که موتورسیکلت متعلق به پسر جوانی به نام هومن است.

در گام بعدی مأموران به سراغ خانواده مقتول رفته و همسر وی به نام مینا گفت: برادرم عامل قتل است؛ او شوهرم را کشته، من یک دختر 13 ساله و یک پسر 2 ساله دارم و مدتی است که با همسرم دچار اختلاف شده ام. شب قبل از این حادثه با شوهرم مهدی دعوایم شد و برادرم امیرحسین وقتی متوجه شد، به طرفداری از من با مهدی تماس گرفت و او را تهدید کرد.بررسی ها نشان می داد که امیرحسین روز بعد به همراه دوستش هومن به مغازه شوهر خواهرش رفته و جنایت خونین را رقم زده است.

در نهایت با گذشت چندین ماه از قتل، تیم جنایی پیروز شدند هومن را در حالی که بعد از مدتی قصد داشت به مغازه میوه فروشی اش سر بزند، دستگیر کنند. هومن در تحقیقات گفت: من در این درگیری اصلاً شرکت نکردم. زمانی که به آنجا رسیدیم امیرحسین و مهدی با هم دعوایشان شد و من دیدم که امیرحسین به مهدی چاقو زد. بعد هم بلافاصله سوار موتور شد و از آنجا دور شدیم. در راه بشدت پشیمان بود و از اینکه دامادشان را با چاقو زده است، گریه می کرد.در ادامه تحقیقات با توجه به اینکه هومن در نزاع شرکت نداشت، به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران، با قرار وثیقه آزاد شد.

اما با گذشت 17 ماه از جنایت، از آنجایی که هیچ رد و سرنخی از متهم اصلی به دست نیامده است، بازپرس محمدجواد شفیعی با درخواست انتشار تصویر بدون پوشش متهم، از کسانی که از مخفیگاه او باخبر هستند، خواست موضوع را به پلیس 110 یا شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران اطلاع دهند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 840

به "متهم فـراری را شناسایی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متهم فـراری را شناسایی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید