مقاله: روش درست نقاشی در زمان عملیات بازسازی

به گزارش مجله پزشکی، دقت داشته باشید که غلظت ضد زنگ مناسب باشد و به صورت قطره بر روی سطح باقی نماند. برای در و پنجره های فلزی هم باید پس از زیرسازی و زدن ضد زنگ، به یاری سمباده برآمدگی ها را رفع کنید. بعضی برای نتیجه بهتر پیش از آغاز رنگ آمیزی، در را بتونه کاری می نمایند.

مقاله: روش درست نقاشی در زمان عملیات بازسازی

قبل از آغاز نقاشی در و پنجره در زمان بازسازی ساختمان، سطوح و چهارچوب را به خوبی و با استفاده از پاک کننده ها تمیز کنید. توجه کنید که گرد و غبار و کثیفی بر روی سطح باقی نماند. این کار مهم است و در رنگ آمیزی بهتر شما را کمک می نماید، برای رنگ آمیزی در به شما پیشنهاد می کنیم که حتما تجهیزات در را مانند دستگیره و قفل را از روی درب جدا کنید. با این کار لکه رنگ بر روی دستگیره و قفل درب نخواهد ریخت.

نقاشی در و پنجره باید به خوبی و به شیوه صحیح انجام گردد تا رنگ ها در هنگام نقاشی شره نکنند. برای نقاشی در بهترین کار جهت رفع مشکل شره کردن این است که در را از لولا جدا کنید. پس از جدا شدن از لولا آن را به صورت افقی قرار دهید. به این روش رنگ آمیزی در بهتر و با تسلط بیشتری انجام خواهد شد.

اگر می خواهید در بازسازی ساختمان خروجی نقاشی در و پنجره شما بدون ایراد و ایده آل باشد، باید قبل از رنگ آمیزی زیرسازی سطوح را انجام دهید در ابتدا می توانید رنگ آستری بزنید و تمام بخش هایی که پوسته دارند را با سمباده از بین ببرید. سمباده را با آب خیس کنید و سپس بر روی برآمدگی های سطح کار بکشید تا برآمدگی و عیوب رفع شوند. اگر هم که در و پنجره ها نو هستند، پیشنهاد می کنیم که قبل از نقاشی یک یا دو بار سطح را ضد زنگ بزنید.

منبع مقاله: روش درست نقاشی در زمان عملیات بازسازی

انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1082

به "مقاله: روش درست نقاشی در زمان عملیات بازسازی" امتیاز دهید

1 کاربر به "مقاله: روش درست نقاشی در زمان عملیات بازسازی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: روش درست نقاشی در زمان عملیات بازسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید