ویدئو، جنجال حمله خبرنگار به پژمان جمشیدی و دفاع آزیتا حاجیان

به گزارش مجله پزشکی، یکی از خبرنگاران حاضر از پژمان جمشیدی انتقادی تند و تیز کرد و جمشیدی در واکنش به این انتقاد که نسبت به بازیگری او در سینما شد و گفته شد که در فوتبال و سینما آدم موفقی نیست، گفت: من قصد مظلوم نمایی ندارم، اما آن قدر که شما فکر می کنید، برایم دیده شدن ارزش ندارد.

ویدئو، جنجال حمله خبرنگار به پژمان جمشیدی و دفاع آزیتا حاجیان

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

نشست خبری فیلم خط فرضی در هفتمین روز از جشنواره فیلم فجر در برج میلاد برگزار گردید. در این جلسه پرسش و پاسخ عوامل فیلم از جمله فرنوش صمدی کارگردان فیلم و آزیتا حاجیان، پژمان جمشیدی، سحر دولتشاهی و ... حضور داشتند.

در جریان این نشست، یکی از خبرنگاران حاضر از پژمان جمشیدی انتقادی تند و تیز کرد و جمشیدی در واکنش به این انتقاد که نسبت به بازیگری او در سینما شد و گفته شد که در فوتبال و سینما آدم موفقی نیست، گفت: من قصد مظلوم نمایی ندارم، اما آن قدر که شما فکر می کنید، برایم دیده شدن ارزش ندارد.

نه فوتبال و نه بازیگری را برای دیدن شدن انتخاب نکردم. این را بدانید اصلاً زندگی آن طوری که شما فکر می کنید برایم اهمیت ندارد؛ در روزگاری که دوستان مان یکی پس از دیگری با جهان وداع می نمایند برای چه باید این طور با همدیگر برخورد کنیم. من در سینما به دنبال دیده شدن نیستم.

جمشیدی اضافه نمود: سه روز پیش سر صحنه به من گفتند نقد خوبی درباره حضور تو در شیشلیک نوشته شده. به محض اینکه آن نقد را خواندم خبر بعدی همان صفحه خبر فوت علی انصاریان بود. این موضوع تلنگری به من زد، پس زندگی آن قدر برای من ارزشمند نیست که برای دیده شدن هر کاری کنم. من فقط خودم را سرگرم می کنم.

آزیتا حاجیان نیز در دفاع از جمشیدی گفت: بازی درخشان پژمان را نباید نادیده گرفت. گاهی بی انصاف هستید و نمی دانم چرا.

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیو

واکنش پژمان جمشیدی و آزیتا حاجیان به پرسش جنجالی خبرنگار

منبع: فرادید
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 883

به "ویدئو، جنجال حمله خبرنگار به پژمان جمشیدی و دفاع آزیتا حاجیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدئو، جنجال حمله خبرنگار به پژمان جمشیدی و دفاع آزیتا حاجیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید