11 جاده مسدود است

به گزارش مجله پزشکی، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با بیان اینکه محور کندوان تا ساعت 17 امروز مسدود است، از بروز ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران و محور شهریار- تهران محدوده زرنان اطلاع داد.

11 جاده مسدود است

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در تبادل نظر با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، بیان نمود: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

11 جاده کشور مسدود است

وی بیان نمود: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده پونل-خلخال، محور خرم آباد-پلدختر، محور گنج نامه-تویسرکان، محور شهداد-نهبندان، محور وازک-بلده در مازندران، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 و محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور توضیح داد: همچنین محور سروآباد-پاوه، جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 و محور فرعی شمشک-دیزین به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

ثبت 225 هزار تردد در آزادراه کرج-تهران-کرج در یک شبانه روز

محرابی نیا بیان نمود: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 115 هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با 115 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج با 110 هزار تردد ثبت شد.

ثبت بیشترین تردد جاد ه ای بین ساعات 17 تا 18

وی گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2296 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 8.7 درصد افزایش نشان می دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

انسداد جاده چالوس تا ساعت 17 امروز

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور یادآور شد: محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن تا روز 12 اسفند ماه 99 از ساعت 8 تا 17 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و روز های قبل و بعد از تعطیلات چندروزه به دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح راستا بین کیلومتر 5 تا 15 مسدوداست و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می گردد.

تردد روان در جاده های تهران-شمال

محرابی نیا گفت: در حال حاضر تردد در محورهای فیروزکوه و هراز همچنین آزادراه تهران-شمال، آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت روان است.

وی بیان نمود: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ترافیک در آزادراه قزوین-تهران و محور شهریار - تهران

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده مهرویلا و حدفاصل استاندارد تا پل فردیس از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده پل کلاک و ترافیک سنگین در محور شهریار - تهران محدوده زرنان اطلاع داد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 892

به "11 جاده مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 جاده مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید