290 میلیارد تومان تسهیلات برای رونق فراوری در گلستان

به گزارش مجله پزشکی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان با توجه به رتبه پنجم استان در پرداخت تسهیلات رونق فراوری در کشور، از پرداخت بیش از 290 میلیارد تومان تسهیلات اطلاع داد.

290 میلیارد تومان تسهیلات برای رونق فراوری در گلستان

به گزارش مجله پزشکی آنلاین به نقل از مهر، حسین طلوعیان یکشنبه پانزدهم دی در دویست و چهل و سومین جلسه کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری گلستان گفت: گلستان در زمینه پرداخت تسهیلات رونق فراوری در امسال رتبه پنجم کشور را به خود اختصاص داده است.

طلوعیان اضافه کرد: تا به امروز هزار و 602 میلیارد تومان تسهیلات برای پرداخت به 257 واحد و طرح از محل اعتبارات رونق فراوری در کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری استان مصوب و به بانک ها ابلاغ شده است.

رئیس سازمان صمت گلستان توضیح داد: از این میزان تعداد 59 واحد پیروز به اخذ 290 میلیارد و 140 میلیون تومان تسهیلات شده اند و گلستان در پرداخت تسهیلات رونق فراوری رتبه پنجم را در سطح کشور را کسب کرد.

وی ادامه داد: تسهیلات تبصره 18 از جمله مهمترین ابزار ایجاد و حفظ اشتغال در استان ها بوده که گلستان در این زمینه هم با پرداخت 89 میلیارد تومان به 9 واحد رتبه 9 را در کل کشور به خود اختصاص داده است.

طلوعیان اعلام کرد: با توجه به کسب رتبه هفتم گلستان در زمینه پرداخت تسهیلات بازسازی و نوسازی مراکز فراوریی در کل کشور، 28 واحد فراوریی استان از محل تسهیلات بازسازی و نوسازی، میزان 65 میلیارد و 799 میلیون تومان تسهیلات دریافت نموده اند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 136

به "290 میلیارد تومان تسهیلات برای رونق فراوری در گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "290 میلیارد تومان تسهیلات برای رونق فراوری در گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید