استقلال مظلوم واقع شده است، امیدوارم بالادستی ها دخالت نکنند

به گزارش مجله پزشکی، به گزارش خبرنگاران، علی فتح الله زاده پس از سرانجام جلسه با مدیران عامل پیشین استقلال در جمع خبرنگاران گفت: مصطفی آجرلو جلسه ای را با مدیران سابق برگزار کرد و بنده میزبانی این جلسه صمیمانه را به عهده گرفتم. هدف ما از این جلسه استفاده از تجربیات مدیران سابق بود که در اختیار آجورلو قرار دهیم.

استقلال مظلوم واقع شده است، امیدوارم بالادستی ها دخالت نکنند

وی تاکید نمود: این جلسه به نوعی اتحاد مدیریتی هم حساب می شد. سالهاست که باشگاه استقلال مظلوم واقع شده و ضررهای زیادی هم نموده است. در این شرایط سخت آجورلو مدیریت استقلال را قبول کرد؛ با وجود این که می دانست مسائل زیادی وجود دارد. ما هم تمام توان خود را به کار می بندیم تا او را در این راه همراهی کنیم و در استقلال پیروز باشد.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در مورد بحث اصلی استقلال که مسائل اقتصادی است، اضافه نمود: مدیران سابق راهکارهای خوبی دادند. البته یکی از مسائل استقلال که به مسائل اقتصادی مربوط می گردد دخالت های بالادستی ها است. اسپانسرهایی که این روزها وجود دارند نمی توانند منابع اقتصادی استقلال و پرسپولیس را تامین نمایند. بنابراین این دو باشگاه یا باید به بخش خصوصی واگذار گردد، یا شرایطی برایشان بوجود بیاید که بودجه بیشتری داشته باشند.

فتح الله زاده اعلام کرد: تمام مدیرانی که به استقلال آمده اند وعده حل مسائل اقتصادی را داده اند اما این اتفاق نه تنها نیفتاد بلکه بدهی بیشتری هم برای مدیرعامل بعدی بوجودآمد. بنابراین دولت یا دولتی ها باید به فکر یک بسته حمایتی یا تامین بودجه بیشتر باشند.

وی در خاتمه و در مورد بازسازی دوباره کمپ زنده یاد حجازی گفت: آجورلو کار خوبی را انجام داد. کمپ حجازی یک سرمایه بزرگ برای باشگاه استقلال است و با تدبیر آن تیم می تواند بدون دغدغه پیدا کردن زمین خود، تمریناتش را در این مجموعه برگزار کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 آبان 1400 بروزرسانی: 14 آبان 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1262

به "استقلال مظلوم واقع شده است، امیدوارم بالادستی ها دخالت نکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال مظلوم واقع شده است، امیدوارم بالادستی ها دخالت نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید