اما و اگرهای خط 2 متروی اصفهان

به گزارش مجله پزشکی، معاون دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: برای اجرای ماده 9 قانون تملیک شهرداری ها به منظور تملیک ایستگاه های خط 2 قطارشهری اصفهان، دستورات قضایی برای زمین هایی که به تأیید وزارت کشور رسیده، صادر شد.

اما و اگرهای خط 2 متروی اصفهان

به گزارش مجله پزشکی آنلاین به نقل از فارس، محمدرضا توکلی یکشنبه سیزدهم بهمن در حاشیه بازدید از خط 2 قطار شهری اصفهان اظهار کرد: کار ساخت قطارشهری اصفهان، کار بسیار سنگین و طاقت فرسایی بوده و ریسک پذیری این فعالیت عمرانی بسیار بالا است و امیدوار هستیم که در این زمینه اتفاقات مثبتی صورت گیرد.

معاون دادستان عمومی و انقلاب اصفهان ادامه داد: رویکرد دادستانی استان اصفهان این است که در حوزه قضایی اقدامات لازم به منظور کمک به این پروژه بزرگ، صورت پذیرد، تلاش ما این است که کمک حال پروژه قطار شهری اصفهان باشیم و دیدگاه این است که مسائل و گره های سر راه این پروژه را برطرف کنیم.

وی افزود: دستورات قضایی در بحث ماده 9 و تملیک ایستگاه های خط 2 مترو اصفهان و در محدوده ای که وزارت کشور تأیید کرده با مراعات حقوق مردم صادر شده است.

توکلی گفت: با توجه به دستور قضایی برای تملیک زمین های مورد نیاز ایستگاه های خط دوم قطارشهری اصفهان، باید سعی شود در ابتدا با توافق و تعامل مسیرها بازگشایی شود، چنانچه مسئله ای پیش آمد با استفاده از ابزارهای قانونی ورود خواهیم کرد، رویکرد ما همکاری با مسئولان پروژه، با رعایت حقوق مردم به منظور تکمیل هرچه سریع تر خط دوم قطارشهری اصفهان بوده است.

معاون دادستان عمومی و انقلاب اصفهان اظهار کرد: در مورد راه اندازی مترو، سال هاست که در اصفهان درگیر آلودگی هوا هستیم و این موضوع نگرانی های بسکمک را به دنبال داشته است و با توجه به مسائل مختلفی که در زمینه حمل و نقل مردم با آن روبرو هستیم، اجرای پروژه مترو نیاز مبرمی است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 194

به "اما و اگرهای خط 2 متروی اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اما و اگرهای خط 2 متروی اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید