خیز آرام پیک ششم در مازندران

به گزارش مجله پزشکی، خبرنگاران/مازندران گویا واکسیناسیون تا حدی موجب شده تا عده ای از مردم گمان نمایند دیگر با واکسینه شدن کرونا سرانجام یافته و دیگر مبتلا نخواهند شد و همین امر سبب شده تا در تعطیلات هفته گذشته سیل عظیمی از مسافران به مازندران سفر نمایند، اما حاصل این سفرها افزایش بستری شدگان و مبتلایان در هفته های اخیر در این استان بوده است.

خیز آرام پیک ششم در مازندران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، گفت: ظرف 24 ساعت گذشته تعداد 75 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی اضافه نمود: ظرف همین مدت تعداد 54 نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل فرایند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون 302 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، توضیح داد: از این تعداد 65 نفر هم با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر 94 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در 24 ساعت گذشته 18 بیمار نو بستری و 15 بیمار هم ترخیص شدند و 14 بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

به گزارش خبرنگاران، در حال حاضر 396 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1254

به "خیز آرام پیک ششم در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیز آرام پیک ششم در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید