دریافت کانکور در پابجی موبایل: 5 تا از برترین راهکارهای بالا بردن رنک

به گزارش مجله پزشکی، دریافت کانکور در پابجی موبایل برای بازیکنان اهمیت بسیار زیادی دارد. چراکه باعث می گردد آن ها به راحت ترین شکل ممکن رتبه و جایگاه خود را در این بازی ارتقا دهند. راهکارهایی وجود دارند که به شما یاری می نمایند تا رنک و یا رتبه خود را در این بازی پرهیجان و محبوب افزایش دهید. حواستان باشد که اگر می خواهید رتبه بالایی در این بازی به دست آورید باید به موارد زیادی توجه کنید. در این مقاله 5 تا از برترین راهکارهای بالا بردن رنک در پابجی موبایل و نکات مورد احتیاج در این زمینه را مطرح خواهیم نمود. پس اگر شما هم در پی کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

دریافت کانکور در پابجی موبایل: 5 تا از برترین راهکارهای بالا بردن رنک

راه چارههای بالا بردن رنک در پابجی موبایل

انتخاب برترین حالت بازی

یکی از مهمترین مواردی که به شما یاری می نماید تا رنک و یا رتبه بالاتری را در پابجی موبایل از آن خود سازید انتخاب مناسب ترین و برترین حالت برای PUBG Mobile UC است. همان طور که می دانید در این بازی، بازیکنان این امکان را دارند که حالت هایی را که ترجیح می دهند برای پیشبرد مراحل مختلف بازی انتخاب نمایند.

از جمله این حالت ها می توان به نبردها و پیشروی های انفرادی، دو نفره و یا گروهی اشاره نمود . اگر از بازیکنان حرفه ای محسوب می شوید، انتخاب حالت گروهی و یا دو نفره برای شما گزینه مناسب تری خواهد بود. حتی حالت دو نفره از حالت گروهی راحتی بیشتری هم خواهد داشت.

با این حال در حالت تک نفره نیز می توانید رنک و یا رتبه خود را افزایش دهید. در این حالت باید جمع امتیازهای شما به عدد 10 برسد. در این صورت امتیازات بقای بیشتری به دست خواهید آورد که می توانید از آن ها به منظور بالا بردن رنک بهره ببرید.

شکل دادن یک گروه با اعضای ثابت

در صورتی که تمایل به بالا بردن رنک خود در پابجی موبایل دارید بهتر است یک گروه ثابت برای خود تشکیل داده و با آن به مراحل مختلف بازی مشغول شوید.

چراکه بازی کردن با بازیکنان ثابت، به جای انتخاب کردن هم گروهی های مختلف، باعث می گردد تا مشارکت و همکاری مناسب تری میان شما شکل بگیرد و بتوانید هماهنگی های بیشتری با یکدیگر داشته باشید. از سوی دیگر با استفاده از این ترفند می توانید به طور همزمان رتبه تمامی اعضای گروه خود را افزایش دهید.

کوشش بیشتر برای زنده ماندن

در حال حاضر بسیاری از بازیکنان پابجی موبایل از این راه چاره ویژه به منظور بالا بردن رنک استفاده می نمایند که بسیار مناسب بوده و به شما توصیه می گردد. در واقع در این روش به جای اینکه کوشش کنید افراد بیشتری را از بین ببرید سعی می کنید مدت زمان بیشتری زنده بمانید.

همان طور که می دانید پابجی موبایل به سبک نبرد رویال ساخته شده است. به همین علت در رتبه بندی بازیکنان به عواملی از قبیل مدت زمان بقا و بعلاوه تعداد کشته ها توجه زیادی می گردد.

حواستان باشد که برای افزایش رنک کوشش برای زنده ماندن و یا بقا اهمیت زیادتری دارد و چیزی در حدود 80 درصد از کل امتیازات این بازی را به خود اختصاص می دهد.

بسیاری از بازیکنان گمان می نمایند که باید با ورود به این بازی تنها به کشتار دست بزنند تا امتیاز بالاتری را از آن خود سازند. در حالی که این گمان کاملاً اشتباه بوده و شما نباید برای انجام کشتارهای غیر ضروری اقدام کنید.

بازی با امنیت بیشتر در منطقه امن

یکی دیگر از راه چارههای بالا بردن رنک در پابجی موبایل بازی کردن در منطقه Orelon است. در واقع اگر شما تمایل دارید در مدت زمان طولانی تری زنده بمانید و به بازی خود ادامه دهید بهتر است در منطقه ها امن به سر ببرید و سعی خود را به کار گیرید تا بازیکن های دیگر را به خارج از منطقه امن خود نکشید.

حواستان باشد که با دور شدن از منطقه امن باید با سرعت بالاتری خود را به آن نقطه برسانید. در این صورت نیز از طریق نقلیه مناسب احتیاج پیدا خواهید کرد. سعی داشته باشید منطقه ها امن بعدی را برای خود پیش بینی کنید تا با سرعت بالاتری به آن دسترسی داشته باشید. پیش از شروع درگیری نیز سلاح های مناسبی برای خود جمع آوری کنید.

افزایش رتبه پشتیبانی

راه چاره مناسب دیگر برای بالا بردن رنک و ارتقای رتبه و جایگاه در پابجی موبایل افزایش پشتیبانی و یا همان تمرکز بر آسیب ها و احیا و یا بهبودی ها است. بهتر است سعی داشته باشید برخی از خسارت ها را جبران نموده و سپس به بهبودی دست پیدا کنید. در این صورت رتبه مناسبی را از لحاظ پشتیبانی به دست خواهید آورد.

در این بازی مواردی وجود دارند که شما می توانید از آن ها به منظور بروز خسارت بهره ببرید. از جمله این موارد و نکات می توان به پریدن از وسایل نقلیه در حال حرکت اشاره نمود. حتی می توانید با صرف کردن چند ثانیه از زمان در منطقه آبی به این هدف دست پیدا کنید.

انفجار نارنجک نیز از دیگر راه چارههایی است که می توانید از آن یاری بگیرید. پس از بروز آسیب نیز این امکان را دارید تا خود را درمان نموده و رتبه پشتیبانی بالایی را به دست آورید.

نکات لازم برای دریافت کانکور در پابجی موبایل

در بخش بالا به 5 تا از برترین راه چارههای بالا بردن رنک و یا دریافت کانکور در پابجی موبایل اشاره نمودیم. به جز این موارد راه چارهها و ترفندهای دیگری هم وجود دارند که به شما یاری می نمایند تا رتبه و جایگاه خود را در این بازی ارتقا دهید.

از مهمترین این راه چارهها می توان به بازی کردن در حالت کلاسیک اشاره نمود. حواستان به این نکته مهم باشد که تنها حالت کلاسیک است که رتبه شما را ارتقا می دهد. پس اگر تمایل به بالا بردن رنک دارید به هیچ عنوان حالت arcade را انتخاب نکنید. چرا که این حالت هیچگونه تغییری را در رتبه و جایگاه شما به وجود نخواهد آورد.

دیگر نکته لازم برای دریافت کانکور در بازی پابجی موبایل بازی کردن تا حد ممکن در نقشه sanhok است. برخی از بازیکنان در پی جنگ های عادلانه هستند و تمایل دارند از این طریق رنک خود را افزایش دهند. اگر شما هم از جمله این بازیکنان هستید بهتر است از نقشه miramer بهره ببرید.

همان طور که پیش از این نیز اشاره شد یکی از مهمترین ترفندها برای دریافت کانکور در پابجی موبایل، کوشش برای زنده ماندن است. اگر می خواهید مدت زمان بیشتری زنده بمانید، باید چند نکته را رعایت کنید. یکی از مهمترین این نکات انتخاب وسایل حمل و نقل چهار چرخ است. چراکه با انتخاب وسایلی مانند موتور امکان آسیب دیدگی و یا زمین خوردن شما وجود دارد.

منبع: همگردی
انتشار: 25 مهر 1402 بروزرسانی: 25 مهر 1402 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1707

به "دریافت کانکور در پابجی موبایل: 5 تا از برترین راهکارهای بالا بردن رنک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت کانکور در پابجی موبایل: 5 تا از برترین راهکارهای بالا بردن رنک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید