دور جدید اردوی تیم ملی شنا با اضافه شدن سه ملی پوش برگزار می شود

به گزارش مجله پزشکی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، طبق اعلام کمیته فنی شنا در راستای اجرای برنامه های راهبردی میان مدت و آماده سازی شناگران به منظور حضور پرقدرت در المپیک توکیو، مقرر شد اردوی کوتاه مدت تیم ملی شنا با حضور تعداد محدودی از شناگران و رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا به میزبانی شهر تهران برگزار شود.

دور جدید اردوی تیم ملی شنا با اضافه شدن سه ملی پوش برگزار می شود

پیش از این مهدی انصاری، بنیامین قره حسنلو و متین بالسینی در تمرینات آمادگی تیم ملی شنا بزرگسال به میزبانی استخر آزادی حضور داشتند و همچنان برنامه های آمادگی خود را برای حضور در انتخابی المپیک دنبال می کنند.

بنا به تصمیم کمیته فنی از سایر شناگران برتر در استان های مختلف کشور نیز برای ارزیابی شرایط و حضور در تمرینات تیم ملی به تناوب و در مقاطع زمانی مشخص دعوت به عمل می آید. در این راستا، دور جدید اردوی آماده سازی تیم ملی شنا بزرگسال به صورت متمرکز با دعوت از سه شناگر از استان اصفهان پنجم الی یازدهم دی ماه 1399 در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد.

تاریخ ورود به اردو: عصر روز جمعه مورخ 99/10/05

تاریخ خروج از اردو: صبح روز پنجشنبه مورخ 99/10/11

محل پذیرش و برگزاری اردو: استان تهران مجموعه ورزشی آزادی

اسامی دعوت شدگان جدید به اردوی تهران:

اصفهان: 1- متین سهران 2- مهرشاد افقری 3- علیرضا یاوری

اسامی کادر فنی:

محسن سمیع زاده (مدیرفنی تیم های ملی) و خشایار حضرتی (مربی تیم ملی)

شرایط و مقررات اردو:

1- به همراه داشتن البسه مناسب و تجهیزات فنی مورد نیاز در شنا و بدنسازی (کفش، لباس ورزشی، تخته، فین، کفی اسنورکل، کش و …)

2- به همراه داشتن دفترچه بیمه و کارت بیمه ورزشی (دارای اعتبار در سال 1399)

3- پیش بینی و تهیه وسائل ایاب و ذهاب سفر در تاریخ های اعلام شده جهت ورود به اردو و بازگشت از اردو به عهده هیأت های مربوطه و شناگران مدعو است.

4- شناگران باید تمام وقت در خدمت کادر فنی وکارگروه در طی اردو باشند.

* تذکر مهم: شناگران بایستی قبل از اعزام تست PCR جهت تشخیص عدم ابتلا به بیماری کرونا دهند و نتیجه تست را به همراه داشته باشند.

* تذکر مهم: عدم حضور در اردو در تاریخ های اعلام شده بدون مجوز معتبر، به منزله انصراف از عضویت و حضور در اردوهای تیم های ملی و کلیه مسابقات برون مرزی در سال 1399 است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 810

به "دور جدید اردوی تیم ملی شنا با اضافه شدن سه ملی پوش برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دور جدید اردوی تیم ملی شنا با اضافه شدن سه ملی پوش برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید