شکایت پرسپولیس از مجری تلویزیون

به گزارش مجله پزشکی، در پی حواشی به وجود آمده پس از صحبت های یک مجری در تلویزیون، مسئولان باشگاه پرسپولیس، در مراجع قضایی و حراست سازمان و صدا و سیما علیه مهدی واعظی شکایت کرده اند.

شکایت پرسپولیس از مجری تلویزیون

ماجرا از این قرار است که مهدی واعظی، یکی از مجریان ورزشی تلویزیونی در برنامه اش (سلام تهران) در شبکه پنج سیما، صحبت هایی پیش از دربی پایتخت مقابل استقلال و بعد از آن با حضور کارشناسان برنامه انجام می دهد که حساسیت باشگاه پرسپولیس و هواداران این باشگاه را برمی انگیزد و در فضای مجازی به این مجری اعتراض می شود.

ادعای باشگاه پرسپولیس این است که مضمون صحبت های او که در چند مقطع و به ویژه بعد از بازی دربی به گونه ای هدایت شد تا سر منشا شکست استقلال از سوی این مجری به عوامل خارج از میدان ربط داده شود نه داخل زمین بخش حقوقی باشگاه پرسپولیس با دستور جعفر سمیعی علیه او در مراجع قضایی طرح دعوی کرده و همچنین به صورت موازی در حراست سازمان صدا و سیما علیه او شکایت کرده اند. البته واعظی تا این لحظه واکنشی به این خبر نداشته است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس هم با انتشار پستی در اینستاگرام این شکایت را تایید کرد و در پست خود نوشت: با جمع آوری اسناد، مدارک و طرح ادعا های عجیب و دور از واقعیت توسط مجری برنامه سلام تهران شکایت علیه او کلید خورد. این شکایت در چند محکمه به صورت موازی انجام می شود تا همکاران ما در سیما، اسناد ادعا های مطروحه را منتشر کنند. در این مورد خاص، حتی یک قدم عقب نشینی نمی کنیم و دیگر با عذرخواهی، هیچ کس بخشیده نمی شود. تشویش اذهان عمومی، نفرت پراکنی و ایجاد نفاق بین هواداران فوتبال، مسائل بی اهمیت و کوچکی نیست. جزئیات این شکایت به زودی منتشر می شود مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت های خود اشاره کرده است: با حمایت هواداران، از آبرو و اعتبار باشگاه مان در هر جبهه ای دفاع خواهیم کرد

باشگاه پرسپولیس پیش از این از یکی دیگر از مجریان صدا و سیما به دلیل به کار بردن واژه بابا مسعود و زیر سوال بردن قهرمانی های پرسپولیس در 4 دوره لیگ برتر شکایت کرده بود.

حال باید منتظر ماند و دید که شکایت باشگاه پرسپولیس از مجری و عوامل برنامه سلام تهران به کجا خواهد رسید و آیا باز هم شاهد یک عذرخواهی صوری خواهیم بود یا اتفاق دیگری می افتد.

فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1099

به "شکایت پرسپولیس از مجری تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت پرسپولیس از مجری تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید