علیپور: نمی گویم 100، اما 80 را در اختیار تیم ملی فوتبال بانوان گذاشتند، کلاس کارمان زیر سوال رفت

به گزارش مجله پزشکی، سرپرست تیم ملی فوتبال بانوان ایران گفت که با غیبت 12 بازیکن، کلاس کار و شیوه تمرینات این تیم زیر سوال رفت.

علیپور: نمی گویم 100، اما 80 را در اختیار تیم ملی فوتبال بانوان گذاشتند، کلاس کارمان زیر سوال رفت

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، فاطمه علیپور درباره اردوی تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان گفت: بازیکنانی که کمی از شرایط بازی دور بودند، به تیم ملی دعوت شدند. انتظار می رفت بازیکنان از آمادگی جسمانی فاصله چندانی نگرفته باشند، اما بعضی از آنها آسیب های جدی یا گرفتگی داشتند که این مسائل به لطف کادرهای فنی و پزشکی رفع شد. به خاطر هماهنگی کمیته بانوان با سازمان لیگ درخصوص حضور بازیکنان در لیگ یک، در روز آخر 12 بازیکن را نداشتیم و کلاس کار و شیوه تمرینات را زیر سوال برد.

وی با بیان اینکه برنامه ایراندوست و دستیارانش این بود که همه بازیکنان را در اختیار داشته باشند، توضیح داد: این اتفاق، این بندگان خدا را به چالش کشاند و آنها نتوانستند روی تمامی افراد حاضر در اردو تمرکز داشته باشند. اردوی بعدی تیم ملی، یکم تا هفتم خرداد است و امیدوارم در این اردو بتوانیم از این بازیکنان با شرایط بهتری استفاده کنیم.

سرپرست تیم ملی فوتبال بانوان در پاسخ به این پرسش که آیا شرایط این تیم نسبت به سال های گذشته تغییر نموده است یا خیر، اعلام کرد: ما در دنیا تکنولوژی و پیشرفت قرار داریم و با توجه به امکانات موجود فدراسیون فوتبال، بهترین ها را طلب کردیم. نمی گویم 100، اما 80 در اختیار ما گذاشته شد که این می تواند برای ادامه این فرایند، برای بازیکنان و مربیان نقطه عطف و چشمگیری باشد.

علیپور با بیان اینکه این رضایت قلبی را می توان از بازیکنان تیم ملی بانوان هم پرسید، گفت: کوشش می کنیم بهترین امکانات را در اختیار تیم بگذاریم و نحوه بهره برداری از این امکانات هم یک شرط است. امیدوارم این فرایند ادامه داشته باشد. از عزیزی خادم و موسوی تشکر می کنم که نگاه مثبتی به قضیه داشتند و گام نخست را برای ادامه کار برداشتند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا 30 نفر بعدی تیم ملی بانوان به اردوی بعدی این تیم دعوت خواهند شد یا خیر، اظهار داشت: در اردوی بعدی، نفراتی را که نام آنها را برای شورای برون مرزی ثبت کردیم، دعوت می کنیم. زمان کم داریم و نمی توانیم رقابت انتخابی داشته باشیم. پس از بازگشت به ایران و استراحت بازیکنان، اردوی یک هفته ای دیگر و انتخابی مجدد برای مسابقات مقدماتی که شهریور ماه برگزار می گردد، خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 خرداد 1400 بروزرسانی: 24 خرداد 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1063

به "علیپور: نمی گویم 100، اما 80 را در اختیار تیم ملی فوتبال بانوان گذاشتند، کلاس کارمان زیر سوال رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیپور: نمی گویم 100، اما 80 را در اختیار تیم ملی فوتبال بانوان گذاشتند، کلاس کارمان زیر سوال رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید