معترضان مجسمه کاشف آمریکا را هم به زیر کشیدند

به گزارش مجله پزشکی، در ادامه اعتراضات ضد نژادپرستی در ایالات متحده و تخریب نمادهای برده داری، مجسمه کریستف کلمب کاشف آمریکا نیز به زیر کشیده شد.

معترضان مجسمه کاشف آمریکا را هم به زیر کشیدند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ادامه تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از سی ان ان، در ادامه اعتراضات ضد نژادپرستی در آمریکا، شهر بالتیمور در مریلند صحنه برگزاری تظاهرات بود و در یکی از اقدامات معترضین، مجسمه کریستف کلمب کاشف آمریکا، به زیر کشیده شد.

به زیر کشیده شدن مجسمه کریستف کلمب در ادامه اقداماتی است که برای از بین بردن نمادهای برده داری در آمریکا شروع شده است.

تخریب و از بین بردن این نمادها در حالی است که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، با تصویب قانونی مجازت 10 سال زندان را برای عاملان این اقدامات صادر نموده است.

در همین رابطه در هفته گذشته ترامپ در اظهاراتی از سرنگون کردن مجسمه ها در تظاهرات ضد نژادپرستی اخیر در شهرهای مختلف آمریکا انتقاد کرد و گفت اوباش خشمگین به دنبال تحمیل یک انقلاب فرهنگی چپ بودند.

مرگ جرج فلوید، مرد سیاهپوست آمریکایی هنگام بازداشت توسط پلیس باعث شعله ور شدن موجی از اعتراضات در سراسر آمریکا علیه تبعیض نژادی و رفتار پلیس با سیاهپوستان شد. معترضان در بعضی شهرها مجسمه هایی را سرنگون کردند.

بسیاری از این مجسمه ها مربوط به دوران برده داری بودند اما ترامپ گفت تظاهرات کنندگان به دنبال از بین بردن ارزش ها و اصول بنیادین آمریکا بودند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 514

به "معترضان مجسمه کاشف آمریکا را هم به زیر کشیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معترضان مجسمه کاشف آمریکا را هم به زیر کشیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید