پروژه برکناری محمود فکری با سرکردگی بیانیه نویس ها!، سناریوی تکراری بازهم از شمال تهران کلید خورد خبرنگاران

به گزارش مجله پزشکی، محمود فکری تا یک هفته پیش از خاتمه نیم فصل اول لیگ برتر استقلال را در صدر جدول نگه داشت، ولی با اتفاقاتی که در تیمش رخ داد و خودش هم می دانست از صدر پایین کشیده شد!

پروژه برکناری محمود فکری با سرکردگی بیانیه نویس ها!، سناریوی تکراری بازهم از شمال تهران کلید خورد خبرنگاران

گروه ورزشی خبرنگاران، شاید اگر محمود فکری می دانست قرار است از پشت خنجر بخورد و بعضی بازیکنان تیمش در واپسین روزهای نیم فصل اول برایش بازی ننمایند خیلی پیش از این با توجه به نقدها کارشناسان و منتقدانش جبهه گیری بی دلیلی روبروی پیشکسوتان انجام نمی داد و خودش را کنار آنهایی قرار می داد که معتقدند چطور ممکن است یک تیم فوتبالی با این همه ستاره و این کادر فنی مجرب هنوز در ارائه تاکتیک تیمی ناتوان باشد؟

محمود فکری در این مدت پشت دیوار سُست صدرنشینی تیمش ایستاده بود و با این خوش خیالی که در حال دفاع از بازیکنان تیمش است که برایش جان می دهند همیشه از اهرم صدرنشینی تیمش برای پر کردن خلاء کار تاکتیکی و کم کاری بعضی بازیکنان تیم استقلال در لیگ برتر بیستم استفاده می کرد غافل از اینکه بعضی بازیکنان اصلی تیمش با هدف برگرداندن یکی از مربیان پیشین استقلال به نیمکت این تیم دنبال کنار زدن او هستند.

اینکه محمود فکری اولین تجربه مربیگری اش در تیمی به بزرگی و پرطرفداری استقلال را پشت سر می گذارد شکی نیست. در اینکه هنوز آن مربی پخته ای که باید و شاید برای این تیم نشده ولی با ایستادن کنار صمد مرفاوی و حضور پرویز مظلومی او بسیاری از خلاءهای موجود را برای خودش پر نموده بود که در نبود دیاباته و اضافه شدن تعدادی از بازیکنان جدید بدون فرصت برای هماهنگ سازی آنها توانست استقلال را در 15 هفته لیگ برتر در 8 هفته در صدر جدول نگه دارد ولی باز هم حساب یک جای کار را ننموده بود. اینکه از درون تیمش به او ضربه بزنند.

در هفته های گذشته و در اخبار حوزه استقلال به موضوعی برخوردیم که به ملاقات یکی از اعضای اصلی هیأت مدیره استقلال با یکی از دوستان سرمربیان قبلی این تیم اشاره داشت. خبری که گفته شد این دو نفر در یکی از کافه های تهران همراه با جمعی از ادمین های صفحات مجازی گردهم آمدند تا بنای زمین زدن محمود فکری را گذاشته و در ادامه مربی مدنظرشان را به نیمکت استقلال برگردانند. اتفاقی که خیلی سریع از سوی همان مدیر تکذیب شد و مدیر باشگاه استقلال (مددی) هم در حمایت از فکری طی مصاحبه ای عنوان نمود با قدرت از فکری حمایت می گردد. اما ظاهرا این رشته سردراز داشته است.

از اردوی استقلال خبر می رسد در این مدت بعضی رفتارهای محمود فکری مورد پسند تنی چند از بازیکنان استقلال قرار نداشته! آنهایی که ظرف این سالها ژست آزاداندیشی را به خود گرفته و به هر مناسبتی در صفحات مجازی شان اظهارنظر می نمایند و از زمین و زمان گله دارند که مسئولان درست به وظایف شان عمل نمی نمایند. آنهایی در تلاشند تا بیش از هر چیز نظر موافق معاندین آنسوی آب یا نخاله های داخل کشور را جلب نموده و برای رفقای دنیای مجازی شان خوش رقصی نمایند.

به این افراد باید دو، سه تن دیگر از بازیکنان استقلال را هم اضافه نمود که هر یک به دلیلی طی این ماه ها با محمود فکری برخوردهای انضباطی یا تاکتیکی داشته اند و حالا در اجماعی که با رفیق نزدیک مربی اسبق استقلال داشتند دنبال زمین زدن محمود فکری هستند.

فردی که در این ارتباط با بازیکنان نزدیک به این مربی همفکری می نماید ترتیبی داد تا در ملاقات با سپاهان اوج عدم همکاری این نفرات با محمود فکری به چشم بیاید. طوری که با دیدن دوباره و چندباره این مسابقه به سادگی می توان دریافت که کدامیک از بازیکنان تأثیرگذار استقلال روبروی این رقیب جدی فوتبالی سردرگم، بی برنامه و دلبخواهی را ارائه می کردند! هر بیننده ای یکبار دیگر گلهایی که استقلال از سپاهان خورد را ببیند کاملا در می یابد که هیچ یک از بازیکنان حاضر در آن دو صحنه نفرات کوچکی نیستند اما سپاهان به ساده ترین روش ها به استقلال گل زد! تیمی که روبروی گل گهر سیرجان چنان از دروازه اش در زمین حریف دفاع کرد که مثالزدنی بود مقابل سپاهان ضعیف ترین استقلال فصل را به نمایش گذاشت.

نکته جالب این بود که محمود فکری پس از بازی با سپاهان گفت: می دانم دلیل بازی دور از انتظار بازیکنانم چیست... و به نوعی به طرفدار استقلال می فهماند که در جریان بعضی تحرکات دور و بر تیمش قرار داشته و می داند که سلسله اتفاقات هفته های اخیر پیرامون چه اهدافی تدارک دیده شده است.مربی که حتی انگشترهای عقیقی که در دست دارد هم برای این تعداد از بازیکنان غیرقابل تحمل است و به این بهانه که تاب اعتقادات مذهبی محمود فکری را ندارند زیر پای سرمربی شان را خالی می نمایند و البته این مسایل را فردی رهبری می نماید که خود برای بعضی از همین نفرات در صفحات مجازی شان متن های ضد حکومتی و روشنفکرانه می نویسد و در اختیارشان قرار می دهد تا با انتشارشان تمجید و تعریف وطن فروشانی امثال مهناز افشارها و دیگر چهره های اپوزیسون را به دنبال بیاورد! شاید گناه فکری این است که مردانه لباس می پوشد و اهل قرتی بازی و مد روز بودن نیست!

نکته آخر اینکه چند شب قبل، باز هم در یکی از کافه های بالای شهر، همین فرد که یدطولایی در بنگاه های شرطبندی دارد و بیشتر وقتش را در این قبیل فضاها صرف می نماید جلسه ای برگزار کرد که نفرات حاضر در آن تنها یک هدف را دنبال می کردند و آن هم برکناری محمود فکری از سرمربیگری استقلال و بازگشت مربی اسبق به نیمکت بوده است. برکناری محمود فکری که گرچه هنوز جا برای رشد دارد ولی همین حالا تیمش در رده دوم جدول لیگ برتر است. یکبار دیگر به تعویض های بازی آخر دقت کنید تا متوجه شوید محمود فکری چطور پس از 15 بازی باید با اضافه نمودن 5 بازیکن به ترکیب تیمش نیمی از بازیکنان استقلال را در ملاقات مقابل سپاهان از زمین بیرون بکشد! شاید اگر فکری یک تعویض دیگر هم داشت باز هم دست به تعویض می زد!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 923

به "پروژه برکناری محمود فکری با سرکردگی بیانیه نویس ها!، سناریوی تکراری بازهم از شمال تهران کلید خورد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه برکناری محمود فکری با سرکردگی بیانیه نویس ها!، سناریوی تکراری بازهم از شمال تهران کلید خورد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید