کاراته

انتقاد شدید حقوقدان ورزشی از تاج و کفاشیان: کسانی که زبان انگلیسی و قوانین را نمی دانند، از AFC کناره گیری نمایند

حقوقدان ورزشی با انتقاد از روسای پیشین فدراسیون فوتبال گفت که اگر نمایندگان کشورمان در کنفدراسیون فوتبال آسیا کارآیی ندارند، کناره گیری نمایند.

19 اردیبهشت 1400

خبرنگاران رسالت خطیر خبرنگاران؛ اطلاع رسانی و صیانت از منافع ملی

تهران- خبرنگاران- 17 مرداد روز تجلیل از فعالان عرصه اطلاع رسانی و آگاهی است تا نگاه ها بار دیگر به سوی حرفه ای جـلب گردد که تلاشگران آن اکنون توانسته اند صندلی بی بدیلی را در میان جامعه درحال گذر ایران بـه دست آورند.

5 مهر 1399

شروع دوباره دوئل پورشیب - گنج زاده، فرصت طلایی برای علیپور

به گزارش خبرنگاران، در ماه های ابتدایی سال 2020 در حالی که برترین های کاراته جهان در کوران حضور در مسابقات مختلف برای قطعی کردن سهمیه های المپیکی خود بودند، شیوع بیماری کرونا زندگی همه مردم جهان را تحت تأثیر خود قرار داد و به دنبال آن ورزش در جهان تعطیل...

3 مرداد 1399

شروع غربالگری 52 ورزشکار المپیکی برای تشخیص کرونا

به گزارش خبرنگاران، اگرچه موج تعطیلی ناشی از کرونا تعویق یک ساله بازی های المپیک توکیو را موجب شده اما شیوع این ویروس و نفوذ آن به جمع ورزشی ها باعث شده تا برنامه ای ویژه ورزشکاران المپیکی و تشخیص احتمالی کرونا در میان آنها پیش بینی گردد.

23 خرداد 1399

آنالیز عملکرد ورزش ایران در بازیهای کشورهای اسلامی؛ نزول رتبه، رشد مدالی

کشورهای آذربایجان و ترکیه در چهارمین دوره بازیهای اسلامی با یک برنامه ریزی دقیق توانستند با یک صعود چشمگیر عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی را از آن خود نمایند و کاروان ایران نیز با یک پله سقوط نسبت به دوره قبل، سوم شد.

1 اسفند 1398

سه مدال رنگین برای دختران کاراته، برق زرین طلا بر گردن دوستی؛ علیپور نقره و خاکسار برنزگرفت

رقابت های کاراته بازی های همبستگی کشورهای اسلامی امروز (شنبه) رسما شروع شد و نمایندگان ایران به روی تاتامی رفتند و سه مدال طلا، نقره و برنز حاصل کار آنها بود.

1 اسفند 1398

کاراته ایران در بازی های کشورهای اسلامی سوم شد

تیم ملی زنان و مردان کاراته ایران، عنوان سومی بازیهای همبستگی اسلامی را کسب کردند.

1 اسفند 1398