از تمام ظرفیت های قانونی جهت دست یابی به راهبردهای توسعه ای منطقه باید استفاده کرد

به گزارش مجله پزشکی، مهندس سید مهدی نقوی،سرپرست سازمان در جلسه شورای اداری این سازمان با تبریک عید مبعث پیامبر اعظم (ص) از کوشش ها و اقدامات موثر دکتر مرتضی بانک،دبیر پیشین مناطق آزاد قدردانی به عمل آورد و گفت: حضور مهندس حمیدرضا مومنی که از جنس مناطق آزاد و به عنوان مدیرعامل باسابقه در مناطق آزاد،موجبات دلگرمی است،چراکه ایشان با ظرفیت ها و فرصت های پیش روی مناطق آزاد آشنایی کامل دارند عاملی که در راستا ایفای نقش موثر مناطق آزاد در اقتصاد ملی و بین المللی کشورمان حائز اهمیت است.

از تمام ظرفیت های قانونی جهت دست یابی به راهبردهای توسعه ای منطقه باید استفاده کرد

مهندس سید مهدی نقوی،سرپرست سازمان در جلسه شورای اداری این سازمان با تبریک عید مبعث پیامبر اعظم (ص) از کوشش ها و اقدامات موثر دکتر مرتضی بانک،دبیر پیشین مناطق آزاد قدردانی به عمل آورد و گفت: حضور مهندس حمیدرضا مومنی که از جنس مناطق آزاد و به عنوان مدیرعامل باسابقه در مناطق آزاد،موجبات دلگرمی است،چراکه ایشان با ظرفیت ها و فرصت های پیش روی مناطق آزاد آشنایی کامل دارند عاملی که در راستا ایفای نقش موثر مناطق آزاد در اقتصاد ملی و بین المللی کشورمان حائز اهمیت است.

وی کوشش مضاعف و مجاهدانه تمامی معاونین و مدیران سازمان در دوران خاص کشور را خواهان شد و اضافه نمود: از تمام ظرفیت های قانونی جهت دست یابی به راهبردهای توسعه ای منطقه باید استفاده کرد.

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به عملکرد خوب سازمان در شاخص های اقتصاد مقاومتی،از کوشش های معاونت های مالی و بندری سازمان در راستا دست یابی به چنین موفقیتی قدردانی کرد و گفت: با پیگیری های مهندس قربانی مشاور حوزه عمرانی و مهندس شوقی معاون عمرانی سازمان که طی هفته های اخیر،مشکل اجرایی در راستا سرعت بخشیدن به اجرای پروژه اتصال منطقه به شبکه ریلی کشور برطرف شد.

وی با بیان اینکه در حال انتخاب پیمانکار به منظور احداث زیرساخت های سومین شهرک صنعتی منطقه می باشیم،توضیح داد: مدیران حوزه های مرتبط با اهالی منطقه باید بیش از پیش در میان مردم حاضر شده تا با احصاء نیازمندی ها،دغدغه ها به معاونت های تخصصی انتقال داده گردد.

در این نشست معاونین و مدیران سازمان در مورد حوزه های تخصصی خود به اظهار نظر پرداخته و برنامه های خود را جهت برطرف تسهیل و سرعت بخشیدن به برنامه های سازمان ارائه کردند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 953

به "از تمام ظرفیت های قانونی جهت دست یابی به راهبردهای توسعه ای منطقه باید استفاده کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از تمام ظرفیت های قانونی جهت دست یابی به راهبردهای توسعه ای منطقه باید استفاده کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید