طراحی خانه ویلایی در زمین شیبدار: استایل شیک محمدرضا گلزار در اتاق ویلایش

به گزارش مجله پزشکی، خبرنگاران: محمدرضا گلزار این عکس را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد

طراحی خانه ویلایی در زمین شیبدار: استایل شیک محمدرضا گلزار در اتاق ویلایش

جهت دریافت خدمات طراحی خانه ویلایی در زمین شیبدار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

محمدرضا گلزار از چهره های پولدار است اما ظاهرا محمدرضا گلزار سختی زیادی کشیده است تا به این حد از معروفیت و وضع اقتصادی خوب برسد. محمدرضا گلزار یکی از چهره های مطرح در گروه معروف آریان بوده است. محمدرضا گلزار در رستوران هم کار نموده است. فیلم صحبت های محمدرضا گلزار را درباره زندگی خصوصی اش ببینید.

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا گلزار عکس جدیدی را با کت و شلوار منتشر کرد.

محمدرضا گلزار فروردین ماه 1379 بود که در شهر خزر شهر در کافی شاپ ایرج قادری کارگردان را دید، سر میزشان رفت و از او برای اولین کنسرت گروه آریان دعوت کرد.اما در پاسخ ایرج قادری او را برای بازی در فیلم نرگس و سام دعوت کرد، به این صورت بعد از چند تست و پیش فراوری گلزار درسال 79 اولین تجربه بازیگری خودرا بدست آورد.

محمدرضا گلزار در آمریکا

محمدرضا گلزار این روزها در آمریکاست و در گران ترین بوتیک جهان حاضر شده است. البتی بعضی می گویند برای شرکت در چند کنسرت هم رفته است. او تصاویری از قرارداد تبلیغاتی خود با برند مشهور آمریکایی منتشر نموده است. محمدرضا گلزار خواننده، مجری و هنرپیشه معروف ایرانی است. او از سال 1377 فعالیت هنری خود را شروع کرد و بازی در فیلم سینمایی آینه بغل، بانویی از ماه و در امتداد شهر را در کارنامه هنری خود دارد. آقای بازیگر دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک سیالات است. در قسمت زیر تصاویری از بازیگرانی که حج رفتند را قرار داده ایم.

محمدرضا گلزار و ورزش کردن

در دو سه سال اخیر محمدرضا گلزار به شدت ورزش می نماید و این از ظاهر او هم معین است که کاملا ورزشی شده است. بعضی از تصاویر و فیلم های ورزش کردن او انتقاد می نمایند به همین علت او به منتقدان ورزش کردنش اینگونه پاسخ داد :

سنگ ، بسیار است برای پاهایی که به دویدن در راستاهای سخت ،عادت دارند ،

برای آدم هایی که به میزان کافی قوی اند ؛ چرا که خودشان را باور دارند .

مشکل اینجاست که آنان که ندویدند و نرسیدند و کلافه شده اند از نشستن ؛ برای ایستاده ها سنگ می ریزند !

مشکل اینجاست که آدم های ساکن ، پای آدم های درعبور را می گیرند ، چون چشمان راکدشان به تماشای دویدن عادت ندارد !

مشکل اینجاست که آدم ها به جای سرکوب ضعف هایشان ، تسلیم می شوند ، به آسایشِ تسلیم؛ عادت می نمایند و از یک جایی به بعد ،حتی تابِ تماشاِ موفقیت آنان که در سخت ترین شرایط ایستادند و ادامه دادند و تسلیم نشدند را ندارند !

آنان که نشسته اند ، رنجِ عبور را نمی فهمند ،

و نمی دانند کسانی که امروز روی قله ای ایستاده اند ، چند بار در راستاِ صعود ، زخمی شدند ، چند بار زمین خوردند و چند بار در نهایتِ خستگی ادامه دادند ،

منبع: رکنا
انتشار: 13 مهر 1400 بروزرسانی: 13 مهر 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1227

به "طراحی خانه ویلایی در زمین شیبدار: استایل شیک محمدرضا گلزار در اتاق ویلایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی خانه ویلایی در زمین شیبدار: استایل شیک محمدرضا گلزار در اتاق ویلایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید