تاکید ژاله علو بر حمایت از هنرمندان پیشکسوت در دوران کرونا

به گزارش مجله پزشکی، بازیگر سریال روزی روزگاری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در پروژه خاصی نیستم، پیشنهاداتی برای بازی داشته ام اما کمی استراحت می کنم و در شرایط فعلی کرونا به صلاح نیست که در پروژه ای حاضر شوم.

تاکید ژاله علو بر حمایت از هنرمندان پیشکسوت در دوران کرونا

ژاله علو درباره مجموعه فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در پروژه خاصی نیستم، پیشنهاداتی برای بازی داشته ام اما کمی استراحت می کنم و در شرایط فعلی کرونا به صلاح نیست که در پروژه ای حاضر شوم. البته گه گاه در رادیو فعالیت دارم و همچنان کارهایم را ادامه می دهم اما به طور کلی کرونا شرایط کار را برای بسیاری از همکارانم سخت کرده است، این شرایط به هیچ وجه اجازه فعالیت مستمر را به ما نمی دهد، از سویی تعطیلات مداوم و از سویی خطرات ناشی از کرونا همه ما را از زندگی عادی دور کرده است. یکسال گذشته برای بسیاری از دوستان و همکاران قدیمی من بسیار سخت گذشته است، این شرایط و کم شدن کارها باعث شده تا اکثریت با مسائل معیشتی روبرو شوند، از سویی شاهد آن بودیم که برخی از هنرمندان عزیز هم به دلیل به بیماری از میان ما رفتند که ناراحت کننده و غم انگیز است.

او درباره حمایت از هنرمندان پیشکسوت ادامه داد: از نظر من وقتی نزدیک به یکسال و نیم درگیر این بیماری هستیم و بسیاری از مشاغل و کارها تعطیل شده اند، باید بیش از پیش هوای هنرمندان پیشکسوت را داشته باشیم زیرا آنها عمر خود را پای این هنر گذاشتند و حال باید توجه بیشتری را داشته باشند.

علو با اشاره به شرایط تازه بیماری کرونا در کشور گفت: هر روز آمار ناامید کننده ای از کرونا شنیده می شود، طبیعتا این امری بدیهی است که ما باید خودمان برای حفظ جانمان رعایت پروتکلهای بهداشتی را جدی بگیریم اما کلا امیدوارم شرایط عوض شود، امیدوارم کرونا سریعا از بین برود، آرزوی همیشگی من برای مردم سلامتی و شادی بوده و در این شرایط تبعا این آرزو دو چندان می شود، امیدوارم روزی برسد که بار دیگر با آرامش و راحتی در کنار هم زندگی کنیم.

منبع: همگردی
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1018

به "تاکید ژاله علو بر حمایت از هنرمندان پیشکسوت در دوران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید ژاله علو بر حمایت از هنرمندان پیشکسوت در دوران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید