ماجرای خونریزی مغزی بازیگر شب های برره

به گزارش مجله پزشکی، تسنیم/ حسن شکوهی این روزها سلامت است، پروانه ساخت کار سینمایی گرفته که در سال 1400 جلوی دوربین خواهد رفت اما بی مهری های تلویزیون ناراحتش کرده است.

ماجرای خونریزی مغزی بازیگر شب های برره

این شب ها که تلویزیون سریال نقطه چین پخش می کند یا چندی پیش تکرار سریال به کجا چنین شتابان ابوالقاسم طالبی روی آنتن رفت، یادِ حسن شکوهی زنده شد. هنرمندی که در بسیاری از کارهای تلویزیونی و سینمایی هم او را به عنوان بازیگر می شناسیم و هم مدیر تولید و تهیه کننده. قدیمی ترها او را با کار توکیو بدون توقف و عینک دودی به یاد می آورند و تلویزیونی ها هم به سریال به کجا چنین شتابان، روز رفتن، پاورچین، نقطه چین و شب های برره می شناسند.

چند سالی می گذرد که از او در تلویزیون و سینما خبری نیست؛ وقتی با او همکلام شدیم متوجه شدیم که چند صباحی بعد از سریال به کجا چنین شتابان دچار عارضه می شود و گذراندن دوران نقاهت در بیمارستان و منزل، او را از فضای فیلم و سریال دور می کند. دورانی که حدوداً 6 سال به طول می انجامد و از ابتدای امسال، بعد از مدت ها به سراغِ پروانه ساخت فیلم سینمایی رفته که از ابتدای سال 1400 وارد چرخه تولید شود.

ماجرای خونریزی مغزی و دوران نقاهت از چه قرار است؟ این سؤالی بود که از حسن شکوهی پرسیدم و او چنین پاسخ داد: خدا را شکر می کنم الان در سلامت کامل به سر می برم. این عارضه چند صباحی بعد از تولید سریال به کجا چنین شتابان به سراغم آمد؛ خودم هم نمی دانم چطور شد؛ از سردردهای شدید آغاز شد تا اینکه حتی چشمانم تار می دید با قدرت حفظ تعادل خود را نداشتم به طوریکه توان حضور در تمرینات باشگاه هنرمندان و دفتر محل کارم را نداشتم. پس از دریافت نوار مغز mri، فردای آن روز مورد جراحی قرار گرفتم گویا در دو طرف سر من و روی مغزم مقداری خون لخته شده بود که خدا را شکر به خیر گذشت.

وی در پاسخ به این سؤال که قرار نیست در تلویزیون هم سریالی بسازید و یا بازی کنید، اضافه نمود: خوشبختانه پروانه ساخت فیلم سینمایی گرفتم اما تلویزیون زیاد ما را دوست ندارد و نسبت به ما بی مهر است. هرچه طرح بردیم و خواستیم کاری آغاز کنیم با کم لطفی روبرو شد. در صورتیکه من همیشه تلاش کردم در تلویزیون چه در عرصه بازیگری و چه در بخش عوامل تولیدکننده، بهترین ها اتفاق بیفتد؛ مصداق شاخص آن سریال به کجا چنین شتابان که چند بار تکرار شده و مورد استقبال بیننده است.

او همچنین درباره اقبال مخاطبان تلویزیون نسبت به سریال های قدیمی تر، گفت: خودتان بهتر می دانید مشکل بسیاری از سریال های تلویزیون که اقبال ندارند در انتخاب سوژه است و سلیقه ای که مدیران به کار می برند و یا نوع ترکیب بازیگرانی است که انتخاب می کنند.

شکوهی در خصوص فیلم سینمایی که قرار است به زودی آغاز کند، توضیح داد: این کار خاصی است که پروانه ساخت گرفته ام؛ فکر می کنم بدعتی مثل عینک دودی برای سینمای ایران خواهد بود. چرا که بعد از این فیلم، حدود 8، 9 فیلمی عین این سوژه و کار ساخته شدند. این کاری که می خواهیم آغاز کنیم و اگر خدا بخواهد بعد از عید نوروز پیش تولید و تولید آن را آغاز کنیم باز به واسطه این کار مثل عینک دودی بدعتی در سینما گذاشته خواهد شد.

او در پاسخ به این سؤال که چرا با توجه به کارهایی که با مهران مدیری در کارنامه اش است دیگر با این هنرمند کاری تولید نکرده و یا در کارهای او ایفای نقش نکرده است، گفت: بعد از سریال شب های برره با هم کاری نکردیم اما با هم در ارتباطیم و افتخار می کنم از دوستان خوب من است. اتفاقاً برای برنامه دورهمی از من دعوت کردند و من به خاطر مشغله هایی که داشتم نتوانستم در خدمت شان باشم.

این بازیگر سینما و تلویزیون همچنین درباره حضورش در سریال یا فیلم های طنز یا ملودرام، گفت: ملودرام را دوست دارم منتها به نوعی به سمت طنز کشیده شدم. مردم این گونه کارها را خیلی دوست دارند و صورتِ من هم صورتی است که هم می توانم نقش های طنز داشته باشم و هم در کارهای ملودرام حضور پیدا کنم. من در میان کارهای طنزی که ایفای نقش کردم، شب های برره را خیلی دوست داشتم.

منبع: همگردی
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 985

به "ماجرای خونریزی مغزی بازیگر شب های برره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای خونریزی مغزی بازیگر شب های برره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید