تخریب 43 ویلای میلیاردی در خوشنام ملارد تهران

به گزارش مجله پزشکی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد با اشاره به افزایش غیرمنطقی اراضی زراعی و باغات، گفت: 43 ویلای میلیاردی با دستور قضایی در منطقه خوشنام ملارد تخریب و 5 هکتار از اراضی کشاورزی آزادسازی شد.

تخریب 43 ویلای میلیاردی در خوشنام ملارد تهران

جهت دریافت خدمات طراحی داخل ویلا دوبلکس با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش فارس، جواد جبله دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سودجویان و دلالان با توجه به افزایش غیرمنطقی قیمت اراضی کشاورزی و باغات، اقدام به فروش این اراضی با تبدیل آن ها به باغ ویلا می نمایند.

وی با اشاره به اینکه خریداران باغ ویلا ها بیشترین متضررین این قضایا هستند، گفت: براساس تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ اراضی کشاورزی هر گونه تغییر کاربری در این اراضی منجر به برخورد قضایی شده و جهاد کشاورزی و شهرداری ها ملزم به برخورد با این تغییر کاربری ها هستند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد با اشاره برخورد بدون مماشات قانون با متخلفان بیان داشت 43 ویلای میلیاردی که در اراضی کشاورزی منطقه خوشنام احداث شده بود تخریب و 5 هکتار از اراضی کشاورزی آزادسازی شد.

منبع: فرارو
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 812

به "تخریب 43 ویلای میلیاردی در خوشنام ملارد تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخریب 43 ویلای میلیاردی در خوشنام ملارد تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید