اخبار صنعت

بلیت هواپیماها همچنان گران است

در نامه انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و #جهانگردی ایران به سازمان هواپیمایی، آمده است که بعضی از شرکت های هواپیمایی همچنان نسبت به دریافت مالیات بر ارزش افزوده اقدام می نمایند.

23 اردیبهشت 1401

تور استانبول ارزان: محله های استانبول در کف دستتان

استانبول از مهم ترین و پرجمعیت ترین شهرهای جهان به شمار می رود؛ بی شک استانبول با تلفیقی از آب وهوای خوب، دو قاره ای بودن و تقسیم استانبول به بخش آسیایی و مرکزی یکی از زیباترین و با اصالت ترین شهرهای جهان است. استانبول یکی از مقصدهای اصلی ما ایرانی ها...

22 اردیبهشت 1401

چرا ضرغامی به فارابی رفت؟

وزیر میراث فرهنگی، #گردشگری و صنایع دستی با حضور در بنیاد سینمایی #فارابی به بازدید از بخش های مختلف این بنیاد از جمله ساختمان تاریخی قوام پرداخت.

16 اردیبهشت 1401

یحیی گل محمدی انتها برگشت

یحیی گل محمدی که چهار روز پس از ملاقات تیمش برابر فولاد در اعتراض به مسائل اقتصادی استعفا داده بود، چهار روز هم در تمرینات تیمش شرکت نکرد و خواهان حال مسائل اقتصادی تیم شده بود.

16 اردیبهشت 1401

درویش: مطالبات سرخ پوشان پرداخت می گردد، رادوشوویچ مشهور به بداخلاقی است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید قرار است مطالبات بازیکنان این تیم پرداخت گردد.

9 اردیبهشت 1401

کرمی: مشارکت بانوان ایرانی در تحقیق و توسعه بالاتر از میانگین جهانی است

کرمی با اعلام آمارهای دنیای و جایگاه زنان ایرانی در تحقیق و توسعه جایگاه ایران بالاتر از میانگین دنیای است، گفت: طبق آمار یونسکو، سهم مشارکت زنان در تحقیق و توسعه 30 درصد در دنیا و سهم مشارکت زنان در تحقیق و توسعه در ایران، 5/31 درصد...

27 فروردین 1401

تور آفریقای جنوبی: بازیکن اهل آفریقای جنوبی از دست پرسپولیس پرید

خبرنگاران: در شرایطی که امروز آخرین روز جابجایی در فوتبال ایران است، پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی، به غیر از احمد گوهری دروازه بان، هنوز پیروز به جذب بازیکن نشده است. این باشگاه که درنظر داشت 4 بازیکن نو به خدمت بگیرد فعلا ناپیروز نشان داده است.

4 فروردین 1401

چرا زمین گرد است؟

دلایلی برای گرد بودن زمینتمام اجسامی که جرم دارند از طریق نیرویی به نام جاذبه به سمت مرکز زمین کشیده می شوند. هر چه جرم چیزی بیشتر باشد نیروی بیشتری به آن وارد می شود تا با شدت بیشتری کشیده شود. به دلیل اینکه جرم زمین بسیار بیشتر از جرم انسان هاست ما به...

28 اسفند 1400

مهمترین تاثیرات تکنولوژی در سفرهای هوایی

ارتقای تکنولوژی در راحتی و کیفیت سفرهای هوایی تاثیرگذار استاین پیشرفت های تکنولوژی باعث ایجاد تجربیاتی بهتر و لذتبخش تر برای مسافران در پروازهای هوایی شده است. بطوری که استفاده از آنها به کاهش استرس مسافران کمک چشمگیری کرده و به نوعی خدمات فرودگاهی...

22 اسفند 1400

دولت برای چند میلیون خودرو و موتور سیکلت آلاینده تدبیری بیاندیشد

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه می توان محدودیت ها و استانداردهای محدوده طرح ترافیک را تغییر داد، گفت امکان این تغییر در شورای عالی ترافیک یا سازمان محیط زیست وجود دارد و شهرداری تهران باید...

12 اسفند 1400

آثار تاریخی اصفهان تا 5 سال دیگر نشست می نماید

یک فعال محیط زیست در خصوص نشست آثار تاریخی اصفهان تا 5 سال آینده هشدار داد.

11 اسفند 1400

واگذاری مالکیت باشگاه پرسپولیس به وزارت اقتصاد و باشگاه استقلال به وزارت صمت

خبرگزاری خبرنگاران- در راستای بحث ارسال دفاعیات استقلال و پرسپولیس به AFC در خصوص مجوز حرفه ای، مالک نو دو باشگاه مشخص و به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شد.

7 اسفند 1400

تور ارزان ترکیه: در خصوص چای: نوشیدنی ملی ترکیه!

چای ترکیافرادی که با کشور ترکیه خیلی آشنا نیستند فکر می نمایند که نوشیندنی ملی این کشور، قهوه است (بخاطر وجود قهوه ترک!) اما واقعیت این است که چای، جز جدایی ناپذیری از فرهنگ ترک هاست. خانم ها، خانواده ها و دوستان معمولا در یک باغ کنار هم جمع می شوند و حین...

6 اسفند 1400

فوران بزرگ یک سیاهچاله به میزان 16 ماه کامل در آسمان توسعه یافته است

اخترشناسان تصویری دقیق از فوران بزرگ نزدیک ترین سیاهچاله کلان جرم تغذیه کننده در کهکشان قنطورس A تهیه نموده اند که به میزان 16 ماه کامل در آسمان توسعه یافته است.

2 اسفند 1400

خرید حمایتی زرشک کشاورزان از هفته آینده

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: خرید حمایتی زرشک کشاورزان از هفته آینده آغاز می شود.

27 بهمن 1400

تخصیص اعتبارات ویژه برای جبران خسارت سیل

نماینده لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی خواهان تخصیص اعتبارات جهت جبرات خسارت سیل و انجام اقدامات پیشگیرانه برای بارندگی های آینده شد.

26 بهمن 1400

مطالبات خیران مدرسه ساز را با جدیت در استان پیگیری می کنیم

خبرنگاران/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه مدرسه سازی مهم ترین و باارزش ترین کار خیر است، گفت: با تمام وجود در آموزش و پرورش استان در خدمت خیران مدرسه ساز هستیم و مطالبات خیران مدرسه ساز را با جدیت پیگیری می کنیم.

25 بهمن 1400

تور کشتی کروز: 10 دلیل برای سفر با کشتی کروز

امروزه صنعت گردشگری دریایی به سرعت رو به رشد است. چون این نوع سفر، دیگر محدودیت هایی گذشته را ندارد و پیشرفت زیادی کرده است. از سفرهای اکتشافی دسته جمعی به آن سوی دنیا گرفته تا برنامه های تفریحی خاص و مجذوب کننده حول محور خورد و خوراک.

21 بهمن 1400

فیلم خلاصه بازی فولاد خوزستان و نساجی

خبرنگاران: شاگردان نکونام و الهامی به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

17 بهمن 1400

اسلامی: کوشش دانشمندان حوزه کشاورزی هسته ای به ترویج و توسعه کشاورزی مدرن معطوف خواهد شد

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: کوشش دانشمندان حوزه کشاورزی هسته ای به ترویج و توسعه کشاورزی مدرن معطوف خواهد شد.

9 بهمن 1400
تعداد: (232)