اخبار صنعت

خرید لیوان پلاستیکی و ماگ تبلیغاتی

یکی از بهترین راه های معرفی شرکت و کسب کار، استفاده از هدایای تبلیغاتی مانند انواع ست مدیریتی تبلیغاتی، سررسید تبلیغاتی و … است. اگر صاحب یک شرکت یا کسب و کار هستید، چه به تازگی آغاز به کار نموده باشید و چه به دنبال معرفی بیشتر خود باشید می توانید از هدایای...

1 آبان 1399

مذاکره نفت مسجدسلیمان با مجتبی حسینی

مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان با سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال مس کرمان مذاکره نموده اند.

28 مهر 1399

چرا عنکبوت های عاشق پیشه به خانه های ما هجوم می آورند؟

هالووین و روز بعد از تعطیلات سال نو را فراموش کنید، ترسناک ترین وقت سال همین حالاست: فصل عنکبوت ها.

28 مهر 1399

خالق حوض روغن موزه هنرهای معاصر درگذشت

احسان آقایی، رییس موزه هنرهای معاصر تهران در گفت و گو با ایسنا این خبر را تایید نموده است.

27 مهر 1399

هویت برند چیست و چگونه می توان آن را طراحی نموده و توسعه داد؟

همانطور که هر کدام از ما هویت منحصربه فردی داریم که ما را از سایرین متمایز می نماید، برندها نیز برای پیروز شدن در دنیای کسب و کار باید هویت خاص خود را داشته باشند. بنابراین یکی از مسائل مهم در توسعه کسب و کار، طراحی هویت برند است. در ادامه با جزئیات بیشتری...

19 مهر 1399

سیگنال جدید وزیر اقتصاد به سهامداران ، برنامه مدون برای بورس داریم

به گزارش خبرنگاران، لحظاتی پیش درحالی که شاخص بازار سهام تا این لحظه حدود چهار درصد دیگر افت را ثبت کرده است، فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد گفته است: برنامه مدون تا خاتمه سال، برای بازار سرمایه داریم.

16 مهر 1399

همزاد وطنی خودرو فرانسوی در ایران

خبرنگاران : همزاد وطنی پژو 301 بزودی وارد خیابان های ایران می شود.این خودرو چه تشابه و تفاوت های با مدل مادر دارد و در بازار ایران چند قیمت می خورد؟

15 مهر 1399

تدوین طرح سایت موزه وستمین کیاسر

محوطه تاریخی وستمین کیاسر در سال 1394 و به هنگام عملیات حفاری خط انتقال گاز دامغان-کیاسر کشف شد، این منطقه با ارائه طرحی از سوی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران به اداره کل موزه های وزارت میراث فرهنگی برای تبدیل شدن به سایت موزه معرفی...

12 مهر 1399

بخش خصوصی وارد عرصه پژوهش شود

به گزارش خبرنگاران، دکتر سعید نمکی امروز در پنجمین همایش بررسی شیوه های دستیابی به مرجعیت علمی و پژوهشی در محل وزارت بهداشت گفت: باید بخش خصوصی به پژوهش وارد شود. یکی از گرفتاری های ما این است که بخش خصوصی به دلایل مختلف به پژوهش وارد نمی شود البته ما...

10 مهر 1399

شناسایی پربازده ترین صنایع بورس تهران درسال99

خبرنگاران: آنالیز عملکرد صنایع 38 گانه بورس از ابتدای سال جاری تا به امروز حکایت از رشد دسته جمعی گروه ها در 92 روز کاری گذشته دارد.

9 مهر 1399

انتخاب رییس دیوان محاسبات در آیینه قانون

قانون استخدام کشوری که جناب آقای توکلی برای زیرسوال بردن مصوبه کمیته دیوان محاسبات و کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس و انتخاب نمایندگان ملت به آن استناد نموده اند اساسا در سال 1386 ملغی شده است.

1 مهر 1399

قضاوی: صنعت، اساتید را تئورسین های بدون درک عملی می داند ، ارتباط با صنعت جایگزین مقاله گردد

نظام جذب و ارتقای اساتید شاید مهم ترین عامل جهت دهی فعالیت های اعضای هیئت های علمی باشد. به همین منظور به مصاحبه با رئیس هیئت ممیزه دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی پرداختیم تا این موضوع را آنالیز کنیم.

31 شهریور 1399

کرونا تا 130 میلیون نفر به گرسنگان دنیا اضافه خواهد نمود

دبیرکل سازمان آلمانی یاری به گرسنگان دنیا با تاکید بر اینکه کرونا می تواند 80 تا 130 میلیون نفر به گرسنگان دنیا اضافه کند خواهان اقدامات سریع برای مقابله با این مسئله شد.

30 شهریور 1399

زمان بازی استقلال - سپاهان در جام حذفی اعلام شد

زمان بازی استقلال - سپاهان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اعلام شد.

28 شهریور 1399

سود نقدی تقسیمی چند نماد بورسی معین شد

به گزارش خبرنگاران، بعضی از شرکت های بورسی امروز گزارش تصمیمات مجمع عمومی خود را در وبسایت کدال منتشر کردند و در آن از میزان سود نقدی تقسیمی سهامدارانشان خبر دادند.

20 شهریور 1399

کیسه پلاستیکی کمتر زمین پاک تر، زندگی بهتر

هنوز از خاطرمان نرفته که مادر و مادربزرگ برای خرید حتماً زنبیل با خود می بردند و نان را در پارچه می پیچیدند.

19 شهریور 1399

اعلام لغو جایزه تعالی گردشگری

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، لغو جایزه تعالی گردشگری صورت پذیرفت.

14 شهریور 1399

5 ماده غذایی که هرگز نباید با شکم خالی بخورید

صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی است و برای آغاز روزی پربار نباید از آن غافل شد، اما باید دانست که چه مواد خوراکی باید در برنامه غذایی صبح منظور شوند و با شکم خالی از مصرف چه خوراکی هایی باید پرهیز کرد.

10 شهریور 1399

درایوین سینما؛ تاریخچه و چالش های آن در ایران

روزنامه شهفرایند - پولاد امین: درحالی که سینمای جهان با بسته شدن سالن ها و تعطیلی تولید بحرانی ترین دوره تاریخش را سپری می کند؛ کارشناسان و نظریه سازان سینما تمرکزشان را گذاشته اند روی یافتن راهکار هایی برای عبور از این بحران- که حتی در قیاس با بحران هایی،...

9 شهریور 1399

رییس دوره ای اوپک تغییر کرد

خبرنگاران :رییس جمهور الجزایر در تغییر و تحولات کابینه خود، وزیر انرژی این کشور را که ریاست دوره ای اوپک را برعهده دارد تغییر داد و مدیرعامل سابق شرکت دولتی سوناطرک را به عنوان وزیر جدید منصوب کرد.

3 شهریور 1399
تعداد: (88)