خوب، بد، جلف: رادیواکتیو، قسمت ششم؛ بازپرسی از پژمان جمشیدی و سام درخشانی

به گزارش مجله پزشکی، خبرنگارانـ قسمت ششم سریال خوب، بد، جلف: رادیو اکتیو به نویسندگی پیمان قاسم خانی و تهیه کنندگی و کارگردانی محسن چگینی، آدینه 15 اسفند ماه 1399 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

خوب، بد، جلف: رادیواکتیو، قسمت ششم؛ بازپرسی از پژمان جمشیدی و سام درخشانی

در خلاصه داستان این قسمت آمده است: با وجود کوشش های دکتر برای مخفی نگاه داشتن گروگانگیری و مجروح شدن پژمان و با کوشش های خستگی ناپذیر خانم بشارتی ماجرا به صدر اخبار می رسد و فیلم و عواملش در مرکز توجه رسانه ها قرار می گیرند. از آن سو فربد و تیمش در کوشش برای ورود به مقر حسام و دست یابی به بشکه کیک زرد هستند که با توجه به شرایط محله کار آسانی نیست.

پژمان و سام بالاخره از دست گروگان گیر های رنگارنگ و ریز و درشتشان آزاد می شوند و مثل همواره هم قائله با تیر خوردن پژمان انتها می پذیرد. فربد به سراغ پیدا کردن محموله می رود و دکتر هم کوشش می نماید ماجرای پژمان را بی سر و صدا تمام کند. اما هر دو کاملاً ناپیروز هستند. فربد و تیمش بعد از صبر بسیار در نهایت وارد خانه حسام می شوند؛ اما به جای یک بشکه پر از کیک زرد یک بشکه پر از یک دی جی معتاد حواس پرت پیدا می نمایند. حسام مواد را به یکی از دوستانش داده است و تنها راه پیدا کردن آن اقرار خود حسام است. بدین ترتیب ماموریت بعدی ارتش سری معین می گردد: فراری دادن حسام بوالهوس.

دکتر هم در بیمارستان کار ساده ای در پیش ندارد. او که سعی می نماید ماجرا رسانه ای نگردد تا پوشش ارتش سری لو نرود، در نهایت در مقابل بلاهت های پژمان و سام و دندان گردی های خانم بشارتی تسلیم می گردد. پلیس و نیرو های امنیتی به ماجرا ورود می نمایند و اولین بازپرسی هم از پژمان و سام صورت خواهد گرفت.

سریال خوب بد جلف در قسمت ششم نیز پیروز و شیرین پیش می رود. شوخی های مختلف و موقعیت های بامزه در قسمت ششم کم نیستند و آن انرژی که از قسمت اول در سریال جاری شده بود، تا این قسمت نیز کماکان در جریان است. اگرچه در این قسمت خبری از کاراکتر های جدید و فرعی تاثیرگذار مانند حسام، گرجی یا آصف نیست؛ اما خوب بد جلف باز هم نشان می دهد که با همان کاراکتر های اصلی اش هم هنوز می تواند موقعیت های کمدی خلق کند و داستانش را نیز پیش ببرد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 961

به "خوب، بد، جلف: رادیواکتیو، قسمت ششم؛ بازپرسی از پژمان جمشیدی و سام درخشانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوب، بد، جلف: رادیواکتیو، قسمت ششم؛ بازپرسی از پژمان جمشیدی و سام درخشانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید