رامین رضاییان: الدحیل من را به پرسپولیس نمی دهد

به گزارش مجله پزشکی، اتفاقات فینال لیگ قهرمانان آسیا و اشتباه فاحش مهدی شیری باعث شد طرفداران این تیم بیش از قبل یاد و خاطره دوران رامین رضاییان در پست دفاع راست بیافتند و در کنار این اتفاق خبر جدایی احتمالی رامین از الدحیل این موضوع را تبدیل به یک مطالبه جدی از سوی طرفداران این تیم کرد و از بازیکن سابق خود خواستند به جمع سرخپوشان برگردد. میزان پیغام ها به قدری زیاد بود که رضاییان ترجیح داد در صفحه شخصی خودش به آنها پاسخ دهد.

رامین رضاییان: الدحیل من را به پرسپولیس نمی دهد

رضاییان صحبت هایش را این چنین آغاز کرد: در زمان مربی قبلی شرایط خیلی خوب بود تا روزی که این مربی جدید آمد. تفکرات او کاملا دفاعی بود و از مدافعان کناری میخواست تا دفاعی بازی نمایند که این به نظرم در فوتبال روز جهان به نظرم خوب نبود. این شرایط آرمانی من نبود، مدیران الدحیل با من جلسه گذشتند چون به من علاقه داشتند و من گفتم این شرایط خوب نبود. من گفتم اینجا فوتبالی راضی نیستم و گفتم اگر می گردد جایی بروم که فوتبالی راضی باشم.

مدافع سابق پرسپولیس گفت: طرفداران پرسپولیس باوجود جدایی من خیلی به من لطف دارند. مطمئنا من دوست دارم لطف شما را جبران کنم و برای تیم عظیم پرسپولیس بدرخشم. همه بازیکنان آرزو دارند در تیم عظیم پرسپولیس بازی نمایند. پرسپولیس با تمام نداشته هایش در فینال بوده و فکر نکنید من بی معرفتم. من دوست دارم شرایط طوری باشد که به پرسپولیس بیایم.

وی اضافه نمود: روزی که رفتم جلسه با الدحیل گفتند دو پیشنهاد برای زمستان داری، این ها می خواهند من را قرضی بفرستند. منتظر بودم تیم های دیگر هم بیایند با الدحیل صحبت نمایند. اما من تحت قرارداد الدحیل هستم و نمی توانم خودم برای خودم تصمیم بگیرم. باید یک توافقی بین باشگاه خواستار من و الدحیل باشد.

رضاییان در خصوص ابراز تمایل گل محمدی به جذب او گفت: من لازم دانستم این شرایط را شرح بدهم. اگر کادرفنی من را لایق بازی در پرسپولیس بداند من افتخار می کنم. آقا یحیی به من لطف دارد و ما همواره صحبت می کردیم. هر وقت بازیکنان به قطر می آمدند من می گفتم هر کمکی می خواهید روی من حساب کنید. حتی بازی با الدحیل هم من این کار را کردم تا بدانند یک پرسپولیسی با معرفت در قطر هست. برخی ها برای خودشان یک چیزهایی می نویسند تا روزنامه شان بیشتر بفروشد اما من ثابت نموده ام که قلبی پرسپولیس را دوست دارم. هیچ وقت پولی نبوده که رابطه ما را خراب کند. شاید بگویید تو هم بی معرفتی مثل خیلی های دیگر اما واقعیت این نیست. فوتبال حرفه ای شده و من نمیتوانم برای خودم تصمیم بگیرم. به خاطر رابطه فنی من با مربی جدید، تصمیم گرفته اند من را قرضی بفرستند. من با ایستا بودن مدافعان کناری در تیم های عظیم مخالفم.

مدافع الدحیل ادامه داد: دو پیشنهاد آمده و من روی آن ها فکر میکنم. باشگاه الدحیل می خواهد شش ماه من را بفرستد جای دیگر و بعد هم دوباره باید برگردم. امکان دارد باشگاه الدحیل از من ناراحت گردد اما همه می دانند خون من قرمز است. من با قلبم پرسپولیس را دوست دارم و از چیزی نمی ترسم. من زحمت کشیدم برای تیمی که در آن بودم اما حتی اگر پرسپولیس می آمد جلو و پیشنهاد می داد، چون می دانم من را هم می خواهند و این را ندید میگویم، در این صورت هم من را به پرسپولیسی نمی داد. چون پرسپولیس یک رقیب آسیایی الدحیل است و پرسپولیس همواره یک پای فینال است. این را بدون پاچه خواری می گویم، روز فینال همه بازی را چک می کردند و بعد از باخت پرسپولیس هم من را اذیت می کردند چون می دانستند من چقدر پرسپولیس را دوست دارم.

وی اضافه نمود: من باید یک باشگاهی را به مدت شش ماه انتخاب کنم، من را به اجبار جایی نمی توانند بفرستند. من تصمیم گرفتم قرضی از باشگاه عظیم الدحیل جدا شوم و جای دیگری بازی کنم. دوست داشتم این شرحات را بدهم، شاید از من ناراحت شدید. اما من نمیتوانم برای خودم تصمیم بگیرم، من قلبی پرسپولیس را دوست دارم. روزی که بخواهم برگردم ایران با افتخار برای باشگاه عظیم پرسپولیس بازی خواهم کرد.

رضاییان در خاتمه گفت: مربی پرسپولیس امروز گفت که لیستی نداده اند چون تیمشان کامل است. آرزو میکنم پرسپولیس با کادرفنی خوبش سال جاری قهرمان آسیا گردد. من در صبا شاگرد آقا یحیی بودم، او تاکتیک های امروزی دارد. شرایط تا امروز طوری نبوده که من در باشگاه پرسپولیس بازی کنم. اما این روزها می گذرد و من مطمئنم اگر قابل بدانند در پرسپولیس بازی خواهم کرد. اگر امشب ناراحتتان کردم از تک تک شما معذرت می خواهم. دوست نداشتم ناراحت باشید یا از من دلگیر باشید چون رابطه ما همواره دلی بوده. امیدوارم من را درک کنید، من مطمئنا الان بازیکن پرسپولیس نیستم که فسخ کنم و بروم. من تحت قرارداد تیم دیگری هستم. همواره برای پرسپولیس دعا می کنم چون طرفداران این تیم لایق بهترین ها هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 831

به "رامین رضاییان: الدحیل من را به پرسپولیس نمی دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رامین رضاییان: الدحیل من را به پرسپولیس نمی دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید