قرارداد کاپیتان های استقلال و پرسپولیس را مقایسه کنید

به گزارش مجله پزشکی، حمید درخشان سرمربی و کاپیتان پیشین پرسپولیس می گوید تیم محبوبش به مراتب کم هزینه تر از استقلال بسته شده است و متوجه مصاحبه های اخیر فرهاد مجیدی نمی گردد!

قرارداد کاپیتان های استقلال و پرسپولیس را مقایسه کنید

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حمید درخشان هافبک درخشان دهه 60 پرسپولیس معتقد است تیم فعلی استقلال تیم بسیار خوب و پُرمهره ای است که می توانست مثل رقیب سنتی خود نتیجه بگیرد.

حمید درخشان همچنین صحبت های دیگری درخصوص دراگان اسکوچیچ و تیم ملی انجام داده که در زیر می توانید بخوانید؛

شما در مصاحبه ای یکی از حامیان دراگان اسکوچیچ بودید. هنوز هم هستید؟

چرا که نه؟ این مربی کروات بدون ادعا توانست 4 پیروزی در بحرین بدست بیاورد. بحرین و عراق را در منامه برد که طبعا بخشی از آن به کادرفنی برمی گردد. حالا چرا این سئوال را مطرح کردید؟

پس از بازگشت تیم ملی به ایران و درفرودگاه، رئیس فدراسیون مصاحبه ای انجام داد که به نظر می رسید خاتمه کار اسکوچیچ با تیم ملی فرا رسیده است؟

من فکر می کنم دست زدن به اسکوچیچ اشتباه است. شاید یک جورهایی هم بی معرفتی باشد. به هرحال او شناخت خیلی خوبی از فوتبال ما و بازیکنان ایرانی دارد. نباید نتایج خوب اسکوچیچ را فراموش کنیم.

شاید یکی از دلایل این موضوع، بحث آوردن سرمربی اسم و رسم دار خارجی برای مرحله سخت تر بعدی باشد؟

ببخشید خیلی عامیانه بگویم آوردن مربی خارجی اسم و رسم دار دنگ و فنگ های خاص خودش را دارد. شما دیدید مارک ویلموتس چه بلایی بر سر فوتبال ایران آورد. چگونه فوتبال ایران را چه به لحاظ نتایج ضعیف و چه اقتصادی به خاک سیاه نشاند. به نظر من اشتباه است که در این شرایط مربی دیگری جانشین اسکوچیچ کرد.

چرا؟

جدای از هزینه سرسام آور که فعلا فوتبال و فدراسیون ما آن را دراختیار ندارد باید به یک مسئله نیز توجه کرد که آوردن سرمربی دیگری ممکن است باعث گردد مسئولیت خدای نانموده ناکامی احتاقتصادی را برگردن نگیرد. هرکسی جانشین اسکوچیچ گردد در این فرصت دو ماهه تا آغاز مسابقات مرحله نهایی انتخابی جام جهانی این بهانه را دارد که فرصت نداشته و درضمن شناخت کافی هم از تیم ندارد. بهتراست اسکوچیچ تا خاتمه مسابقات انتخابی جام جهانی حداقل حفظ گردد.

بسیارخوب، اگر موافق باشید درباره پرسپولیس بپرسیم. عملکرد ملی پوشان این تیم را چطور دیدید؟

پرسپولیس و بازیکنانش نقش ویژه ای در پیروزیت تیم ملی داشتند. شما توجه کنید حتی مهدی طارمی، علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده و صادق محرمی هم متعلق به مکتب پرسپولیس بوده و در این تیم ساخته و شناخته شدند. از بین پرسپولیسی های فعلی هم کنعانی زادگان و نوراللهی و امیری فوق العاده بودند. به سیامک نعمتی بازی نرسید که فوتبالیست قابلی است و مهدی ترابی هم هرزمانی به زمین رفت خوش درخشید. پرسپولیس تیم خوب و کاملی است که نه تنها در ایران حرف اول را می زند بلکه درآسیا هم پیروز بوده است اما من از مصاحبه های بعضی دوستان سردرنمی آورم.

منظور شما چیست؟

من متوجه مصاحبه های آقای فرهاد مجیدی نشدم. او مربی جوانی است که تیم خوب و پرمهره ای هم دراختیار دارد اما چرا علیه پرسپولیس صحبت نموده و می گوید استقلال نتوانست از مشهد بازیکن بگیرد ولی پرسپولیس از پرتغال و قطر گرفت.

مهدی ترابی خودش قراردادش را فسخ کرد و دلی به پرسپولیس برگشت. شهریار مغانلو هم تا جایی که می دانم با هزینه بسیار کمی پرسپولیسی شد. من از شما رسانه ها می خواهم برای قضاوت عادلانه لطفا مبلغ قراردادهای کاپیتان ها یا گلرهای اصلی استقلال و پرسپولیس را مقایسه کنید تا خیلی چیزها دستگیرتان و مردم گردد. پرسپولیس یک تیم پیروز بوده که تازه به اندازه قهرمانی هایش به این تیم توجه نشده است. نتایج پرسپولیس در سال های اخیر در ایران و لیگ قهرمانان آسیا هم گویای خیلی چیزهاست. اگر دوستان به جای این صحبت ها به تیم خودشان برسند قطعا پیروز تر خواهند شد.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1102

به "قرارداد کاپیتان های استقلال و پرسپولیس را مقایسه کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد کاپیتان های استقلال و پرسپولیس را مقایسه کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید