زن ها از یک رابطه عاطفی چه می خواهند؟

به گزارش مجله پزشکی، زن ها موجودات بسیار حساسی هستند و برای رشد و تعالی خود حتما باید نیاز عاطفی آن ها برطرف شود.

زن ها از یک رابطه عاطفی چه می خواهند؟

جالب است بدانید که ویژگی هایی که زنان در شریک عاطفی، دوستان مذکر و به طور کلی مردان جست وجو می کنند، تفاوت چندانی با ویژگی های دوست ایده آل و همجنس شان ندارد. این مطلب از خبرنگاران با ما همراه باشید تا ببینیم زنان از یک رابطه عاطفی چه می خواهند؟

زنان از یک رابطه عاطفی چه می خواهند؟

زنان به مردانی که تمام وقت خود را صرف اثبات و نمایش مردانگی، قدرت و جذابیت خود می کنند نیازی ندارند، بلکه جذب مردانی می شوند که آن ها را همان طور که هستند می پذیرند، رفتاری منصفانه دارند. به برابری زن و مرد در رابطه معتقد هستند و صد البته،خوب می دانند که چطور شعله عشق را زنده نگه دارند.

ویژگی هایی که زنان بیشتر به آن ها گرایش دارند و از مردان زندگی خود می خواهند به سه گروه کلی تقسیم می شوند:

  • پایبندی به اخلاق (از تمام مردان می خواهند)
  • حساسیت و دقت در رابطه (از دوستان مذکر و شریک عاطفی خود می خواهند)
  • صمیمت ارضاکننده از شریک عاطفی خود می خواهند

زنان در رابطه عاطفی می خواهند به اخلاقیات پایبند باشید

احترام متقابل ازجمله مهم ترین خواسته های انسان در رابطه است. زمانی که احترام میان طرفین رابطه از بین می رود، تقریبا امکان ادامه آن به صفر می رسد. زنان از طرف مقابل خود انتظار احترام دارند و این احترام باید درست شبیه به همان احترامی باشد که یک مرد به همجنس خود می گذارد.

صداقت

صداقت از ویژگی های مهم هر رابطه است که در صورت فقدان، امکان شکل گیری رابطه ای پیروز، صفر خواهد بود. هرگز در رابطه عاطفی خود به گونه ای رفتار نکنید که طرف مقابل تان به شما شک کند.

اعتماد کردن و قابل اعتماد بودن

وجود این دو خصیصه در هر دو طرف رابطه باعث می شود تا ارتباطی عمیق تر شکل بگیرد.

حساسیت معقول در رابطه چیست؟

زنان به مردانی نیاز دارند که محبت، صبر، درک، هم دردی و همراهی خود را در رابطه ابراز می کنند. فرقی نمی کند که رابطه میان زن و مرد دقیقا به چه صورت است، دو طرف باید احساسات یکدیگر را در نظر بگیرند و به آن توجه داشته باشند. نکات بیشتر در مورد رابطه عاطفی را در مطلب مردان هرگز با این زنان ازدواج نمی کنند بخوانید.

دوستی

دوست بودن با شریک عاطفی به این معناست که با او صبور هستید و پذیرای او خواهید بود. زن انتظار دارد که مرد در رابطه همان صبر و درکی را به کار بگیرد که در ارتباط با دوستان نزدیک خود به کار می گیرد.

بلوغ عاطفی

بلوغ عاطفی نیز برای داشتن رابطه ای پیروز ضروری است. شاید گاهی اوقات داشتن رفتارهای بچگانه رابطه را شاد کند، ولی موقعیت های مهم، رفتار و تفکر بزرگسالانه می طلبند. به کارگیری درایت برای حل مسائل و برطرف کردن موانع رابطه نیز ازجمله ویژگی های مهمی است که باید در طرفین وجود داشته باشد.

حمایت گری

حمایتگری از زن زندگی تان برای او یک دنیا ارزش دارد. حمایت کردن از شریک عاطفی اصلی ترین نقش هر فرد است. فرقی نمی کند که دوست تان باشد یا شریک عاطفی تان، هر زمان که به کمک احساسی یا عملی شما نیاز داشتند باید در کنارشان باشید و کاری برای شان انجام بدهید.

زنان در رابطه عاطفی می خواهند صمیمیت ارضاکننده ای داشته باشید

زنان در پی تزریق هیجان و ماجراجویی به رابطه خود هستند. برای رسیدن به رضایت در این رابطه باید هر دو طرف خود را از نظر ذهنی به چالش بکشند و همراه با شریک خود از تجربه های تازه امن و مطلوب استقبال کنند.

همراهی و دوستی

این موضوع منجر به شکل گیری روابط بلندمدت و پایداری رابطه عاطفی می شود و رابطه را به سطوح بالاتر می برد. همراهی و دوستی طرفین و کمک به یکدیگر، می تواند به کاهش فشار ناشی از این مسائل کمک کند.

ابراز علاقه

واقعیت این است که اگر کسی را دوست دارید باید به او ابراز علاقه کنید. او باید از عشق شما نسبت به خود مطلع شود.

پیشنهاد مطالعه: مطلب هرگز این موارد را به فرد مضطرب نگوییدرا بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 21 تیر 1401 بروزرسانی: 21 تیر 1401 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1500

به "زن ها از یک رابطه عاطفی چه می خواهند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن ها از یک رابطه عاطفی چه می خواهند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید